2737
2734

سلام نمیدونم باید چه کار کنم ببرم فایده داره؟ اخه زیاد اشتها به غذاها نداره و اگه هی بگن اینو بخوره اونو بخوره که نمیتونه.

از نظر جسمی هم ضعیفه هم ریزه.

بزرگی ما به هدفی است که در سر داریم و آن را می جوییم.
شما اکنون چه هدفی در سر دارید؟ به همان میزان عظیم هستید.......

ببینید دندون در نمیزاره پسر من الان نه ماهشه شش تا دندون در اورده تا این شش تا رو دراورد اصن هیچی نمیخورد جز شیر ولی خب پسرم غذای بچه ها رو ک باید نمیخوره غذای خودمون و دوس داره دیگ حالمو گرفته فقط غذای خودمون و میدم بهش فقط تو پختش مراعات میکنم ک چی نباید ب غذامون نمیکنم ک واسه پسرمو بد باشه الان پسرم ب خوردن رو اورده غذا میخوره جدیدا از گشنگی گریه میکنه میفهمم گرسنه س ولی خب چون چهار دست و پا میره خب زیاد وزنی اضافه نمیکنه در حد معموله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببینید دندون در نمیزاره پسر من الان نه ماهشه شش تا دندون در اورده تا این شش تا رو دراورد اصن هیچی نم ...

بزرگه ههت سالشه.

2728
ببرید متخصص  رشد و تغذیه کودکان

فرق دارن با نتخصص تغذیه های معمولی؟

اها خب باید ببرید دکتر تغذیه خواهرزاده من پنج سالشه بردن دکتر ی کمی بهتر شده ولی خواهرزاده من علاقه ...

چی میگن برنامه تغذیه میدن؟

2738
سلام من یه دکتر تغذیه می شناسم که خودم ازش رژیم گرفتم، کار کودک و نوجوان هم انجام میده میتونید آنلای ...

خیلی ممنون.

بدغذایی بچه ها خیلی مشکل بزرگیه و رو رشدشون خیلی تاثیر میزاره بهتره قبل  از اینکه مشکل جدی درست کنه به متخصص تغذیه مراجعه کنید  من برای ساکنین شهر اصفهان آقای دکتر محمد رادفر پیشنهاد میکنم . راهکار های تغذیه اشون برای بچه ها خیلی عالیه