2726
سلام ولی من به بهشت و جهنم اعتقادم رو از دست دادم و فکر میکنم بعد مرگ عذاب نکشیم

مطمئن باشید حساب و کتابی هست 

همه ما ممکنه جهنمی باشیم و به اندازه گناهامون اون دنیا عذاب میکشیم و بعد میریم بهشت

* با تشکر فراوان *

بله به شدت میترسم

زندگی رو خیلی دوست دارم،با تمام سختی هاش

و اگر امکانش بود دلم میخواست کلا زنده بمونم 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این چه حرفیه دختر خودتو جمع جور کن مشاور برو قرار نیست اگه پدر مادر ادم فوت میکنه به مرگ فکر کنه

شاید باورت نشه حتی قبل از مرگ پدرم هم بیشتر به مردن فکر میکردم ولی الان کمتر

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
بله به شدت میترسم زندگی رو خیلی دوست دارم،با تمام سختی هاش و اگر امکانش بود دلم میخواست کلا زنده ب ...

چقدر خوب خیلی خوشحالم که یه نفر پیدا شد و این دنیا رو دوست داشت

من به شدت از مرگ میترسم همش میترسم بعدش هیچی نباشه و خلا مطلق باشه

بعد مرگ کلا به نیستی برسیم خیلییییییییی میترسم 

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
من به شدت از مرگ میترسم همش میترسم بعدش هیچی نباشه و خلا مطلق باشه بعد مرگ کلا به نیستی برسیم خیلیی ...

هیچی نباشه بهتر از دوزخ و جهنمه 

روح پدرتون شاد

من پدرم رو ۳۰ سال پیش از دست دادم

بزرگتر که شدم ،یک هدف برام معنی پیدا کرد

بهترینِ خودم باشم تا جبران زحمتی بشه که پدرم برای من میکشید 

با همه وجودم، به جای خودم و پدرم زندگی میکنم و از هر لحظه اش لذت میبرم...

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
روح پدرتون شاد من پدرم رو ۳۰ سال پیش از دست دادم بزرگتر که شدم ،یک هدف برام معنی پیدا کرد بهترینِ ...

چه عالی چه دیدگاه خوبی داری بهترین کارو میکنی خدا رحمتشون کنه بخاطر همچین دختری

2706