2726
عنوان

خانوما......

65 بازدید | 6 پست

بچه ها من هرجا در مورد علائم بارداری خوندم سینه درد و اینا بوده .میخواستم بدونم کسی بوده که سینه هاش درد نداشته ولی حامله بوده یا نه 

سرگشته ی محضیم و در این وادیِ حیرت , عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سينه هام درد نداشت تازه بعد از ٥ هفته شروع به درد كرد و تا ٩ هفته ادامه داشت ولي كلا علائم خاصي ن ...

عه خوشبحالت مثل خواهر شوهر من اونم اصلا علائم خاصی نداشت ولی باردار بود .

ایشاالله منم باردار باشم 😢😢😢😢

2728
همون اولش برا منم درد نداشت تقریبا یک دو هفته بعد اینکه فهمیدم باردارم درد گرفت تا چند هفته اول درد ...

پس همه از همون اول درد نداره .من 11روز به پریودیم مونده نمیدونم امید وار باشم یا نه 

پس همه از همون اول درد نداره .من 11روز به پریودیم مونده نمیدونم امید وار باشم یا نه 

ایشالله که میشه بهش فکر نکن ... 

من دقیقا ماهی که هییییییچ امیدی نداشتم باردار شدم

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
عه خوشبحالت مثل خواهر شوهر من اونم اصلا علائم خاصی نداشت ولی باردار بود . ایشاالله منم باردار باشم ...

ايشالله بارداري عزيزم هرچي كه خدا واست صلاح بدونه همون ميشه. من هنوزم كه هنوزه ماه سوم بارداريمم هيچي علائم ندارم نه تهوع نه ويار هيچي بعضي وقتا ميگم نكنه ني ني نباشه تو شكمم😂😂