2726
عنوان

دارم از استرس خفه میشم

240 بازدید | 29 پست

بینیم یکم ایراد داره تصمیم به عمل گرفتم امروزم وقت دکتر دارم این استرس لعنتی داره خفم میکنه حالا ت لگرامو بازکردم تو کانال اومده مرگ دخترشیرازی بر اثرجراحی زیبایی ای خدا من استخاره ام کردم خوب اومده توکل به خدا چیکارکنم استرسم برطرف بشه

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر خاله ی منم عمل کرد الان خوبه خوبه .. برو پیش ی دکتر مطمئن با خیال راحت

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
پسر خاله ی منم عمل کرد الان خوبه خوبه .. برو پیش ی دکتر مطمئن با خیال راحت

دکترم مطمئنه اول توکل به خدا بعدا اعتمادبه دکتر

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (
برو خوشگل شو و بيا استرس الكى ام نداشته باش همه چيز عالى پيش ميره 

ایشالله

دکترم مطمئنه اول توکل به خدا بعدا اعتمادبه دکتر

خب حله دیگه .. ما نصف فامیلامون عمل کردن .. بعدشم احتمالا اون خبر ک به خاطر عمل زیبایی دختره فوت کرده کذب باشه

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
خب دو سه روز اول که اذیت میشی باید کنار بیای باهاش 

اون مشکلی نداره بعدعمل دیگه استرس نیست به همه چی می ارزه مامانم میگه سزارین رفتی مگه ترس داشت اینهمه ازاین میترسی

2706