1373
1363
عنوان

دارم از استرس خفه میشم

202 بازدید | 29 پست

بینیم یکم ایراد داره تصمیم به عمل گرفتم امروزم وقت دکتر دارم این استرس لعنتی داره خفم میکنه حالا ت لگرامو بازکردم تو کانال اومده مرگ دخترشیرازی بر اثرجراحی زیبایی ای خدا من استخاره ام کردم خوب اومده توکل به خدا چیکارکنم استرسم برطرف بشه

هرکه خودداندوخدای دلش که چه دردیست درکجای دلش...

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

چیزی نسیت دیگه شما تصمیشو گرفتی

چند تا نفس عمیق بکش و بگو خدا کنار منه برام اتفاقی نمی افته

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........
1350
پسر خاله ی منم عمل کرد الان خوبه خوبه .. برو پیش ی دکتر مطمئن با خیال راحت

دکترم مطمئنه اول توکل به خدا بعدا اعتمادبه دکتر

1376
دکترم مطمئنه اول توکل به خدا بعدا اعتمادبه دکتر

خب حله دیگه .. ما نصف فامیلامون عمل کردن .. بعدشم احتمالا اون خبر ک به خاطر عمل زیبایی دختره فوت کرده کذب باشه

کاربر قدیمیم .. حساب قبلیم ترکید .. 😒 
خب دو سه روز اول که اذیت میشی باید کنار بیای باهاش 

اون مشکلی نداره بعدعمل دیگه استرس نیست به همه چی می ارزه مامانم میگه سزارین رفتی مگه ترس داشت اینهمه ازاین میترسی

1226
خب حله دیگه .. ما نصف فامیلامون عمل کردن .. بعدشم احتمالا اون خبر ک به خاطر عمل زیبایی دختره فوت کرد ...

نه واقعیه واسه چندسال پیشه ازخدابی خبرا هنوز پخشش میکنن

واسه عمل زیبایی و دست بردن تو کار خدا هم استخاره میگیرین؟چ جالب

بله من توهرکاریم باخدامشورت کردم هیچ وقت ضرر نکردم ...چه اشکالی داره علم پیشرفت کرده ادم بتونه نقص هاشو برطرف کنه

همه چیز خواست خداست 

یادمه دو سال پیش سرباز بودم ، یه حاج آقایی  هر روز  پادگان میومد واسه نماز 

یه پسر جوان داشت دماغشو تازه عمل کرده بود، شب خوابیده بود ، روز دیگه بیدار نشد

گفتن خون رفته توی سرش ،فوت شده

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
1364