2737
2734
عنوان

حقوق معلمی که به ت

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 82 پست
اها موفق باشید خدا براتون حفظشون کنه

مرسی 

🙏

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا بالای دو تومن،که فک کنم کسورات بخوره در حد ۱۸۰۰یا دو تومن اینا بمونه، 

اختلافش ۸۰۰ هست

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
2728
آره منم فکر میکردم تو همین حدود باشه مرسی

یا کسریایی که میشه نزدیکای دو تومن میمونه اما تازه فارغ التحصیل شدی حدودا یک و نیم بهت میدن

نه بابام فوق لیسانسه سه و خورده ای میگیره

یه سوالی دارم.تو تربیت معلم که تا لیسانس میشه خوند.پس بقیه چجوری تا فوق میخونن؟؟یعنی تو چه رشته ای باید بری تا فوق بخونی؟؟؟ادامه لیسانسو میخونی یا کلا باید 6 سال از اول بخونی تا فوق بگیری؟؟؟

خواهش میکنم

یه سد به تایپیک یکی مونده به اخرم بزنید ممنوناسمش واتسابه

2738
یه سوالی دارم.تو تربیت معلم که تا لیسانس میشه خوند.پس بقیه چجوری تا فوق میخونن؟؟یعنی تو چه رشته ای ب ...

تربیت معلم خوندن تا لیسانس بعدش دانشگاه ازاد برا افزایش حقوقشون فوق گرفتن

آها مرسی ازت.خدا پدر و مادرتو حفظ کنه برات😍😍😍

خواهش میکنم

یه سوالی دارم.تو تربیت معلم که تا لیسانس میشه خوند.پس بقیه چجوری تا فوق میخونن؟؟یعنی تو چه رشته ای ب ...

مثل بقیه ازمون میدی اگه قبول شدی دو سال میخونی فوق میگیرب

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
نمیبینم

چرا ؟امروز صبح زدم؟

تربیت معلم خوندن تا لیسانس بعدش دانشگاه ازاد برا افزایش حقوقشون فوق گرفتن

افزایش حقوق چندانی در کار نیست

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706