2726
عنوان

چرا فک میکنم تو آینه خوشگلم ولی عکس نه😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1060 بازدید | 40 پست

منم همينطوريم ، اينقدر تو اينه خوشگلم ، ولى وقتى عكسامو مى بينم مى خوام بالا بيارم😂😂😂

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دقیقا همینم قبلا تاپیک زدم. خیلیای دیگه هم اینجوری هستن من فکر میکنم آینه درست تر باشه چون عین ...

خداکنه آینه درست باشه...تازه یبار شوهرم از پسرمون فیلم گرفته بود.منم تو فیلم افتاده بودم اونو که دیدم کلا اعتماد بنفسمو از دست دادم😂😂😂

از هرجا بیوفتے ڪمڪت میڪنم بلند شی،هرجا جز چشمام! ️
2728

بخاطر اینکه دوربین با سایه روشن و تینچیزا صورت رو نشون میده و ازطرفی زاویه دوربینای گوشی خیلی داغونه مخصوصا سلفیش ... مثلا من میتونم از یه زاویه عکس بگیرم هرکی عکس رو دید وحشت کنه هم میتونم از یه زاویه ای بندازم بگن چقد نازه 

دقیقا منم اینطور فکر میکنم اصلا دوست ندارم عکس بگیرم با دوربین خیلی بهتره ولی موبایل بهترینشم قشنگ ن ...

آره دقیقا دوربین گوشی اینجوریه😢

سلام خانم خوبی کسی چله زیارت عاشورا نمیخواد ب نیابت از اموات و حاجتش انجام بدم هزینشم ۱۰۰ میگیرم

حقشناس ویس.رحمن.حشر.مزمل و.....هرچی هم باشه قبول میکنم خیرببینین

😢😢😢😢😢😢کارم گیره

کاربر امیدم فقط خداس هستم که چله انجام میداد
آره منم کسانی میشناسم که قیافه عادیشون افتضاحه ولی تو عکس ماه میشن 😕

همینارو آدم میبینه بیشتر افسرده میشه

میگی تازه عکس خوشگلتر از خودته...حالا ببین تو واقعیت چی هستی😂😂😂

2706