2726

ینی چی ای خدا تو آینه بدون آرایشم فک میکنم قیافم خوبه

ولی وقتی تو فیلم یا عکس خودمو میبینم فک میکنم خیلی زشتم.تو آینه که نگا میکنم صورتم افتادگی نداره

ولی وقتی تو عکس میبینم صورتم افتاده شده و خیلی زشته...ای خدا چه کنم حالا .میخوام برم لیفت با نخ هنوز سی سالمم نشده.😐😣😆

از هرجا بیوفتے ڪمڪت میڪنم بلند شی،هرجا جز چشمام! ️

منم به عکس آلرژی دارم😫😫

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لیفت بانخ تو این سن؟

چته بابا؟ هنوز ۳۰ سالت نشده چرااعتماد به نفست پایینه؟

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

منم دقیقا همینم

قبلا تاپیک زدم. خیلیای دیگه هم اینجوری هستن

من فکر میکنم آینه درست تر باشه چون عین خودت رو نشون میده. ولی عکس به نوع دوربین بستگی داره. اگه دقت کرده باشی عکسی که تو آتلیه ازت میگیرن خیلی بهتر از عکسیه که با گوشی میگیری. (عکس آتلیه همون عکس خام قبل روتوش رو منظورمه. نمیدونم تا حالا دیدیش یا نه)

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
لیفت بانخ تو این سن؟ چته بابا؟ هنوز ۳۰ سالت نشده چرااعتماد به نفست پایینه؟

تازگیا یکم صورتم لاغر شده...اعتماد بنفس ندارم....برعکس شوهرم صورتش پره

از هرجا بیوفتے ڪمڪت میڪنم بلند شی،هرجا جز چشمام! ️
تازگیا یکم صورتم لاغر شده...اعتماد بنفس ندارم....برعکس شوهرم صورتش پره

هرروز ماسک پودر جوانه گندم با ماست بزن به صورتت

ببین چقد برات خوبه

ولی مداوم استفاده کن

لیفت بانخ برای کساییه که سنشون خیلی بالاست تازه هر یه سال و نیمم باید دوباره انجام بدن

صورتتو هر شب قبلاز خواب ماساژ بده

حست و نسبت به خودت خوب کن آب هم زیاد بخور

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
یعنی چی؟

هیچی همینجوری یه چیزی گفتم 😅

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
2706