1421
1389
عنوان

چرا فک میکنم تو آینه خوشگلم ولی عکس نه😂

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 40 پست

بخاطر اینکه دوربین با سایه روشن و تینچیزا صورت رو نشون میده و ازطرفی زاویه دوربینای گوشی خیلی داغونه مخصوصا سلفیش ... مثلا من میتونم از یه زاویه عکس بگیرم هرکی عکس رو دید وحشت کنه هم میتونم از یه زاویه ای بندازم بگن چقد نازه 

من که اصلا جرات نمیکنم دوربین جلوی گوشیمو بازکنم😐ولی همش جلو آینم😍😂

فک کردم فقط من اینجوریم😅😆😂

یبار کاربریم ترکیده...منم تصمیم گرفتم زین پس راه خاشاقچی مرحوم ادامه بدم😆😆😆باشد ک رستگار شوم😹😹😹

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

دقیقا منم اینطور فکر میکنم اصلا دوست ندارم عکس بگیرم با دوربین خیلی بهتره ولی موبایل بهترینشم قشنگ ن ...

آره دقیقا دوربین گوشی اینجوریه😢

یبار کاربریم ترکیده...منم تصمیم گرفتم زین پس راه خاشاقچی مرحوم ادامه بدم😆😆😆باشد ک رستگار شوم😹😹😹
1390

سلام خانم خوبی کسی چله زیارت عاشورا نمیخواد ب نیابت از اموات و حاجتش انجام بدم هزینشم ۱۰۰ میگیرم

حقشناس ویس.رحمن.حشر.مزمل و.....هرچی هم باشه قبول میکنم خیرببینین

😢😢😢😢😢😢کارم گیره

کاربر امیدم فقط خداس هستم که چله انجام میداد
آره منم کسانی میشناسم که قیافه عادیشون افتضاحه ولی تو عکس ماه میشن 😕

همینارو آدم میبینه بیشتر افسرده میشه

میگی تازه عکس خوشگلتر از خودته...حالا ببین تو واقعیت چی هستی😂😂😂

1376
همینارو آدم میبینه بیشتر افسرده میشه میگی تازه عکس خوشگلتر از خودته...حالا ببین تو واقعیت چی هستی😂 ...

همین دیگه .باور کن من از عکس فراریم همه هم این روزا یه‌گوشی دستشونه و هی میگن بیا سلفی 😰

عزیزم یجا خوندم که وقتی خودتو تو اینه میبینی ذهن مقداری زیباتر تصویر خودتو پردازش میکنه ولی عکس واقع ...

وای نگوووو😨😨😨

من که تو آینه انگار بیست سالمه تو عکس انگار چهل سال😭😲😂😂😂

1418
به خاطری که آینه زیبایی رو پنج برابر بیشتر نشون میده

پس واجب شد برم لیفت😂😂😂

به خاطری که آینه زیبایی رو پنج برابر بیشتر نشون میده

نگو ددی امیدمون ناامید نکن😆

1364