2737
2734
عنوان

استفراغ بچه ۱۵ماهه

398 بازدید | 8 پست

سلام دوستان

دخترم ۱۵ماهشه چند دقیقه پیش یهو بیدار شد و استفراغ کرد دیشب حالش خوب بود الانم تب یا مشکل دیگه ای نداره

دیشب یکم بهش کره ی بادام زمینی دادم میتونه از اون باشه ب نظرتون؟؟

ویروس جدیدی اومده این علامتش باشه؟؟

ممنون میشم اگه تجربه ای دارین راهنمایی کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ماما هستم، تب داره؟ سرفه میزنه، اب ریزش بینی داره، اینارو چک کن بهم بگو

نه عزیزم دیشب که حالش خوب بود الانم تب نداره قبل استفراغش دوتا سرفه زد بعد بالا آورد از استفراغش ترسید یخورده گریه کرد شیر خورد الان دوباره خوابیده آرومم هست 

خیلی استرس دارم همسرمم رفته ماموریت 

2728
چیزی نیست ، رودل کرده بوده ، بیدار شد بهش مایعات بده

بخاطر کرده ی بادام زمینی بوده؟؟

قد یه قاشق مربا خوری دادم بهش اولین بار بود ک دادم و خورد قبلا نمیخورد

روش نوشته بود نباید زیاد مصرف شود

یعنی براش سنگین بوده؟؟

اخه اصلا سابقه  چنین چیزی نداشته

بخاطر کرده ی بادام زمینی بوده؟؟ قد یه قاشق مربا خوری دادم بهش اولین بار بود ک دادم و خورد قبلا نمیخ ...

این کره بادوم زمینی حساسیت زاس، اصلا معنی نداره به بچه ها میدن، شما هم سعی کن ، سس، مخصوصا مایونز، عذاهای کنسروی ، حاضری به بچت ندی

این کره بادوم زمینی حساسیت زاس، اصلا معنی نداره به بچه ها میدن، شما هم سعی کن ، سس، مخصوصا مایونز، ع ...

جدی میگین؟؟

نمیدونستم حساسیت زاس

نه هیچکدومو نمیدم اینم فک کردم انرژی زاس و برای وزن گیریش خوبه دادم...اتفاقا روی غذا خوردنش حساسم سعی میکنم سالم ترین حالت ممکن باشه

ممنون از کمکتون لطف کردین

2738
جدی میگین؟؟ نمیدونستم حساسیت زاس نه هیچکدومو نمیدم اینم فک کردم انرژی زاس و برای وزن گیریش خوبه دا ...

برای وزن گیریش سرلاک گیر جدا از بقیه غداها بهش بده، این مکمل محسوب میشه