عنوان

بیدارید؟ یه سوال بپرسم؟؟؟؟

160 بازدید | 16 پست

یه خانمی که مثل خواهرم سرطان سینه داره تو نت باهام دوست شده

از همون اول به شوهرش قول دادم هرکاری بتونم کمکشون کنم

بیشتر کمک روحی مد نظرشون بود

منم بخاطر اینکه خواهرم این مشکلو داشت این کارو میکنم

حدود دوماهه تو واتساپ باهاش حرف میزنم عکس میفرستیم تقریبا دوست شدیم

تقریبا هرروز میحرفیم

حالا این شیمی درمانیاش تموم شده و اخر شهریور میاد تهران از یه شهر جنوبی برای عمل

تاجاییکه میدونم تهران کسیو ندارن

منم یه زن تنها شوهرم ایران نیست، بهش بگم اوکی را میده اگر بخوام چندروزیکه اون خانم میاد عمل را تو خونه ازش پذیرایی کنم

اما میدونم ته دلش راضی نیست

ضمن اینکه دوستیه مجازیه دیگه 

چیکارکنم؟ تعارفشون کنم تهران اومدنی بیان خونه من؟؟ 

بچه هم ندارم ولی اون احتمالا با شوهرش بیاد شایدم بچه هاش

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که اعتماد نمیکنم

اعتماد کردم ولی فکرنکنم عاقلانه باشه

نهایت برم عیادتش بیمارستان هان؟

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄
2731
نمیدونم،من بودم ترجیح میدادم هتل برن،و من برم ازشون سربزنم همین،،،بلاخره شماشناختی نداری ازشون خوبه ...

منم میگم خودش و شوهرش هتل اصلا شاید راحتتر باشن

نه نمیشناسیشون. در ثانی اگه با همسرش بیاداون خانم بستری میشه بیمارستان اونوقت تو میمونی و همسرش. کلا از هر کمکی دستت برمیاد دریغ نکن ولی این یکیو نه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
نزنه تو رو بکشه کاربریت برا همیشه از بین بره 😂

تو خوااااب نداری؟ نه واقعا خواب نداری؟ 😁 ایلیا خوابه؟

اعتماد کردم ولی فکرنکنم عاقلانه باشه نهایت برم عیادتش بیمارستان هان؟

ولی کاربر آنارمیس که خودشو قطع دسترسی کرد یه شب اومد خونه ما موند . البته بعد از یکسال که از طریق نی نی سایت و از دو شهر مختلف باهم چت میکردیم متوجه شدم شوهرش یه جورایی توی شرکتی کار میکنه که داداشم اونجا هست 😁برا انتقالی شوهرشم کمکش کردیم 😊

به هیچ وجه اینکارو نکن وقتی اومدن شام ببرشون بیرون(اگ خیلی میخای حال بدی) بعدم ببرشون بزارشون دم ی ...

این خوبه ... بجز خونه کارای دگ میکنم اگه بتونم

و فکرنکنم اونام انتظار داشته باشن

منم کسی رو دارم که مادرش سرطان استخوان داره. مجازی دوست شدیم. تهران براش وقت دکتر گرفتم و هر لحظه کنارشون بودم و کارهاشون رو کردم. و قبل اینکه بیان چند جا رو معرفی کردم که بتونن اقامت داشته باشن. برای اونها همین که کسی بود که تهران رو بلد بود و میبرد اینور اونور کافی بود. عزیزم تو هم پیشنهاد محل اقامت بده. به هیچ وجه غریبه رو وارد زندگیت نکن

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2706