2737
2739
عنوان

من باغذام شروع کردن به پیاز خام خوردن بنظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 6175 بازدید | 51 پست
خب همونجوری هم خوبه نمیشه که کلا چای رو حذفش کرد یا برنج سرده اصلا مگه میشه برنج نخورد باید متعادلش ...

برنج رو با زعفران و زیره گرمش میکنن و روغن کنجد یا دنبه

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
دقیقا طبع سرد بیماریهای زیاد ایجاد میکنه ولی زیاد گرمی خوردن فشار به کبد میاره...همه چیز باید متعادل ...

خوراکی های تند هم گرمن درسته؟؟؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برنج رو با زعفران و زیره گرمش میکنن و روغن کنجد یا دنبه

زیره رو چطور بابرنج استفاده کنم یادم میدی؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
2731
میخک دم کنم بخورم با خرما چی بخورم ؟؟؟اونو نفهمیدم

خرما پیارُم

بهترین نوع خرما

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
زیره رو چطور بابرنج استفاده کنم یادم میدی؟

موقعی دم دادی زیره میریزی رو برنج ...شوید هم گرمه تو برنج میریزن

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
خرما پیارُم بهترین نوع خرما

آهان مرسی متوجه شدم

2738
موقعی دم دادی زیره میریزی رو برنج ...شوید هم گرمه تو برنج میریزن

فقط چند تا دونه استفاده کنم؟؟

اراک

هر شهری معمولا دریاچه نمک داره...

بپرس ببین اگه هست برو نمک بیار ...اگه نبود برو نمایندگی تبریزیان یا روازاده دارن....

امسال خودم و شوهرم رفتیم دریاچه نمک شهرمون نمک اوردیم اول بنظر کثیف می اومدن ولی وقتی خشک شدنتمیز بودن

پری ک میشی میخک دم کن وبا خرما پیارم بخور

میخک ضرری نداره؟؟

فقط چند تا دونه استفاده کنم؟؟

نه دیگه من یه قاشق غذا خوری میریزم رو برنج زیره سیاه هم باید باشه...

تو کرمان زیره سیاه خیلی کارایی داره

میخک ضرری نداره؟؟

من متخصص طب سنتی رفتم ...برا بلغمم یه کپسول داد توش میخک هم بود...

زیاد خوردن میخک ناراحتی قلبی میاره همه چیز متعادل

نه دیگه من یه قاشق غذا خوری میریزم رو برنج زیره سیاه هم باید باشه... تو کرمان زیره سیاه خیلی کارایی ...

شما کرمانی هستین؟

2706