2737
2734
عنوان

اگر مرد نبود!!!!!!

2782 بازدید | 157 پست

مردها تمدن بشری را ساختند

بله این آقایون بودند

که

اکثر اختراعات

و

اکتشافات را انجام دادن.....

همچنین معروف ترین

هنرمندان تاریخ مردان هستند...

بزرگترین سیاستمدان که برای بشریت خدمات ارزنده ی انجام دادند

آقایون هستند...

آقایان تلاش میکنند تا به جایگاه واقعی خود برسند

.

.

.

.

.

اما

اگر  خانم ها نبودند چه اتفاقی می افتاد؟؟؟؟

نی نی سایت جایست برای دانستن ، گفتگو و آموزش

هيچ مردي بدنيا نميومد

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما مردا هم نبودید

شما توسط یک خانم به وجود اومدین و رشد کردین  پس خیلی به خودتون نبالین

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2731

تازه گریه کرده بودم

😂😂😂😂😂

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

من براتون گزارش ميزنم تا اين افكار داغون جنسيتي شمارو ديگه نبينم تو اين سايت!

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2738

زهرمار میوفتاد به جووون مردا 😡

خیلیییی بدم اومد ...یعنی چی ...😠

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
اگر آقایون نبودند زنی هم به وجود نمی آمد

مرد و زن در کنار هم کاملا

مثل اکسیژن و اتش

درخت ها و جانوران

اگ جانوری نباشه کربن دی اکسیدی نیست ک درخت تنفس کنه و اگ درخت نباشه اکسیژنی برای جانوران

فعلا نشود فاش کسی آنچه میان منو توست . نه مجرد . نه متاهل . نه طلاق گرفته.

نه إقایون حاصل زحمات خانم ها رو به نام خودشون ثبت می کنن یکی انیشتن که با پول نامزد اولش رفت دانشگاه، با هوش زن دوم و تحقیقات اون نسبیت رو بدست اورد و با امکانات زن سوم به نام خودش ثبت کرد 

اگر آقایون نبودند زنی هم به وجود نمی آمد

حالا شما فک کن هیچ زنی توی دنیا نیس   برو با همجنس خودت بچه بساز ببینم میتونی؟

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2706