2733
2734

وا مگه چکار کردی چی هست اصن 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور یه؟؟؟زیاد استفاده کردی حتمتاا😂😂😂😂😂😂

😂یه قاشق عسل با یه استکان آب سرد قبل از خواب خوردم.

اننقدر خوابم میومد ولی همش دلم درد میگرفت تا الان که بلند شدم

2731
😂یه قاشق عسل با یه استکان آب سرد قبل از خواب خوردم. اننقدر خوابم میومد ولی همش دلم درد میگرفت تا ا ...

خب این براب چیه برای تشخیص باردار بودن ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

خانومه اینجا میگفت دم صبح تست جوش شیرین و انجام دادم با ادرار،بعد یکم شک کردم،رفتم شوهرم و از خواب بیدار کردم گفتم توام بیا بشاش تو یه طرف دیگه ببینم کف میکنه مث من😂😂😂😂😂😂

یعنی هر وقت یادم میوفته میمیرم از خنده فقط تصور میکنم قیافه شوهر رو

2738
عسل و آب سرد خوردم  گفتن اگه باردار باشی دلدرد میشی که یعنی مثبته ولی اگه نباشی دلدرد نمیشی .

خب پس مبارکه مامان شدی، اما مطمعنی عسل و آب سرد کلا خودش دل درد نمیاره؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانومه اینجا میگفت دم صبح تست جوش شیرین و انجام دادم با ادرار،بعد یکم شک کردم،رفتم شوهرم و از خواب ب ...

فک کن آدم بره شوهرشو نصف شب از خواب بیدار کنه بعد اونم هراسون بیدار شه بگه چی شده؟ 😱😱😱😱 بعد طرف بگه هیچی عزیزم بیا یه کم بشاش😳😳😳😳😤😤😤😤😤

2706