2726
عنوان

بیاین ی چی بگم

336 بازدید | 30 پست

عروسی دعوت بودیم عروسی فامیل دور.  زنگ زدم خالم ک برم پیشش گف ارایشگاه هستش. مغازه مال خودش نیس اونجا کار میکنه رفتم پیشش موهامو صاف کرد و ارایشم کرد بجز منو مامانم و خالم و صاحب مغاره کس دیگ نبود بعدش ک کارمون تموم شد رفتیم بیرون من اول رفتم سوار ماشین شدم بعد مامان اومد رفتیم فرداش خالم زنگ زد گف وقتی از در رفتین بیرون چن دیقه بعد یکی زنگ زد گف همین الا کی از مغازه رف بیرون شماره اونو بدین گفتن ک خاهرزاده مهدیه خانم(خالم)بعد گفته پسرم اونو دم در دیده خوشش اومده شمارشو بدین.  

پسره مغازش بغل ارایشگاه هستش و خونشونم طبقه بالای ارایشگاه مغازه مال اوناس دادن اجاره هیچی دیگ همین😂😂😂😂😂😂😐😐😐الانم داشتم ب این موضوع فک میکردم گفتم ب شمام بگم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ذوق داری

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

بیا الکی الکی بختت باز شد.موندم پسر چقدر تو فکر ازدواج بوده که منتظر نشسته ببینه کی چقدر تغییر میکنه همون و انتخاب کنه واسه ازدواج😂😂😂😂😂😂 کلا صندلی گذاشته اونجا خانم ها رو دید میزنه

حالا من تو عروسی دختر عمم عاشق یه پسره شدم نگو اونم از من خوشش اومده بوده مامانش ب مامانم گفته بوده مامانمم گفته بود این بچس هنوز. هیچی دیگه یه سال بعدش که ازدواج کردم مامانم گفت فلانی خواستگارت بود هیییییییییییییییییییییییییی

لطفا پست من رو نپسندید. اه
2706