2726
عنوان

زنداداشم میگفت ....

570 بازدید | 26 پست

زنداداشم میگفت امروز رفتم درمونگا ی خانمه سرش گیج میرف شوهرش زیر بغلشو گرفته راه میرفته گفته عزیزم نترس عسلی شدی اینجوری شده زنداداشم میگف فک کردم میگه عصبی شده بد میگف سرم زدیم دوتامون کنار هم بودیم ب زنه گفتم عزیزم عصبی نشو .... گفته عصبی نشدم ک وقتی پریود میشم شوهرم میگه عسلی شدی  😐😐😐😐😐زنداداشم هر روز شیر موز عسل میخورد امشب میدید عق میزد 😣😫😫😫😫

اه خدا بگم چیکارش کنه

عسلی اخه لعنتی

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب حرف بین زن و شوهر بوده...زن داداشت خودشو انداخته وسطشون اینجوری میشه دیگه

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
حالا چرا عسل؟  حداقل آلبالویی! گیلاسی! آب اناری!!!!!

😁😁😁😁😁

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

من میگم روبان قرمز خریدم 

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2706