2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پاشویه با آب ولررررم... سررد نباشه که دور از جون تشنج میکنه... زیر بغل و شکم و ران ها

یکم با اب ولرم دستمال گذاشتم پیشونی و شکمش ولی زود دستشو میاره برمیداره

خداکنه همون شیاف بیاره پایین

2738
یکم با اب ولرم دستمال گذاشتم پیشونی و شکمش ولی زود دستشو میاره برمیداره خداکنه همون شیاف بیاره پایی ...

همون که زود دستمال رو برمیداره هم عیبی نداره... نباید دستمال بیشتر از 4 ثانیه بمونه...

ان شا الله تبش میاد پایین❤️🌹

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️

یکی از فامیلامون بچش زود به زود تب میکرد میبردن بیمارستان چند روز میموند آخرش یکی از پرستارا گفته بود عرق ختمی بکش به بدنش الان هروقت تب میکنه اینکارو میکنن فوری خوب میشه

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
یکی از فامیلامون بچش زود به زود تب میکرد میبردن بیمارستان چند روز میموند آخرش یکی از پرستارا گفته بو ...

الان ندارم 

ولی مرسی که گفتی😘

فک کنم یذره از داغیش کم شد

ممنون از همگی

2706