2726
عنوان

بارداری پوچ مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 7038 بازدید | 129 پست
شما مشکلتون چی بود که بارداریاتون پوچ میشد

سلام عزیزم من توی تمام آزمایشات مشکل پایین بودن عدد دوتا سی دی مارکر بود.....شوهرم وارونگی روی یکی از کروموزوم هاش داشت که دکتر رزاقی گفت این اصلا مشکلی نیست و فقط من باید آی وی آی جی بزنم تا سیستم ایمنی بدنم متعادل بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما گفتین چه آزمایشی باید مشکل دار باشه که تایید کنن؟ 

عزیزم بیمه که رفتم یه لیست از مشکلاتی که برای اونا قابل قبوله جلوم گذاشت که برای سرم گرفتن دوتا آزمایش زیر باید مشکل دار باشه 

Anti lupus یا  anti cardiolipin ab (igm) 

ولی من توی سی دی مارکر ها مشکل داشتم که بیمه تایید نکرد و اینکه حتما حتما باید آزمایش اسپرم شوهرت سالم باشه تا بدن

استارتر عزیز میشه کلیه ازمایشهای ایمنی و انعقادی و بررسی رحم و اسپرمی که دکتر رزاقی براتون نوشتن رو ...

عزیزم منم شهرستان هستم توی این گروه ها ی نی نی سایت با اسم دکتر رزاقی آشنا شدم بعدش رفتم تهران ابن سینا(دکتر اون موقع ابن سینا بود که الان نیست مطب خودشه)اما متاسفانه اون موقع ایران نبود و سال بعدش یهو دیدم اومده کلا ۳ بار رفتم تهران و برگشتم

2728
سلام عزیزم شماره من شی رزاقی و دارید من نمیتونم نوبت بگیرم جواب نمیده مطب یا هم ش م شغولع منم شهرس ...

عزیزم من هم به مطب زنگ میزدم....چون خیلی ها باهم زنگ میزنن اینطوری میشه....روزهای زوج فقط زنگ بزن...اما بزار از بقیه بپرسم باز بهت اطلاع میدم

سلام عزیزم مشکل شما مشخص شد؟

سلام نه هنوز 

بار آخر دکتر برام خیلی دارو نوشت بازم پوچ شد داروهام انوکسا آسپیرین پردنیزولون و سرم آی وی جی و ... بود

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
2706