2737
2734
عنوان

بارداری پوچ مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 7080 بازدید | 129 پست
بله دیروز مطب بودم😄😄😄خیلی خوشحالم که برگشته منتظرم آزمایشام رو بدم تا ببینم چی میشه

سلام خانوم شما چیکار کردین ؟ مشکلتون چی بود؟

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
سلام خانوم شما چیکار کردین ؟ مشکلتون چی بود؟

من رفتم پیش دکتر رزاقی آزمایشات کامل نوشت برام انجام دادم دوباره رفتم تهران نشون دادم گفت چندتاش خطا داره باید دوباره بدی که انجام دادم و واسه ۷ اسفند دوباره میرم پیشش.....اما بهم گفت ایمنی مشکل داری....با این که تمام آزمایشاتم نورمال بودن حتی ایمنی هام اما انگار برای بارداری مشکل داره.....حالا ایندفعه برم دیگه بهم میگه باید چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رفتم پیش دکتر رزاقی آزمایشات کامل نوشت برام انجام دادم دوباره رفتم تهران نشون دادم گفت چندتاش خطا ...

خیلی ممنون ان شاءالله مشکلتون حل شه 

منم دکتر میرم میگه طبیعیه آزمایشی برام نمینویسه

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
2731
شما مشکلت چیه عزیزم

من پارسال باردار شدم هفت هفته رفتم ساک ۵ میلی بود ۸ هفته سونو گفت هیچی نیست بعدشم که سقط شد

چند ماه پیشم بی بی مثبت شد و آز هم مشکوک به بارداری بعدشم پریود

من پارسال باردار شدم هفت هفته رفتم ساک ۵ میلی بود ۸ هفته سونو گفت هیچی نیست بعدشم که سقط شد چند ماه ...

هزیزم اولی پوچ بوده....برای هر کسی ممکنه پیش بیاد...اما دومی بارداری شیمیایی بوده که اونم امکانش هست برای هرکس پیش بیاد...احتمالا هیچ مشکلی نیست نگران نباش......من ۳بار بارداری پوچ داشتم بعد سومی تازه میگن مشکل داری باید بری ببینی از چیه‌.‌معمولا بارداری پوچ مشکل ایمنیه

هزیزم اولی پوچ بوده....برای هر کسی ممکنه پیش بیاد...اما دومی بارداری شیمیایی بوده که اونم امکا ...

خیلی ممنون عزیزم

2738

توی نی نی سایت با دکتر رزاقی آشنا شدم بعد رفتم تهران آزمایشات رو دادم تشخیص دادن باید سرم آی وی آی جی بزنم ....باردار شدم و سرم رو زدم .... دیروز سونو صدای قلب نی نی رو شنیدم....ایشالله همه مادر ها نی نی دار بشن.....قبل بار داری فقط اسید فولیک و ویتامین دی خوردم به محض بارداری دو روز بعد پریودم که گذشت سرم رو زدم و ۷ دوره باید بزنم...امیدوارم اطلاعاتم مفید بوده باشه و به کسایی که مشکل دارن کمک کنه

توی نی نی سایت با دکتر رزاقی آشنا شدم بعد رفتم تهران آزمایشات رو دادم تشخیص دادن باید سرم آی وی آی ج ...

منم مشکلم مثل شماست. ۳تا بارداری و ۳تا سقط. به دلیل تشکیل نشدن قلب و توقف رشد جنین. به منم گفتن سرم بزنم.فعلا ۳ماهه اقدامم و باردار نمیشم.انشاالله دل منم مثل شما شاد بشه

منم مشکلم مثل شماست. ۳تا بارداری و ۳تا سقط. به دلیل تشکیل نشدن قلب و توقف رشد جنین. به منم گفتن سرم ...

انشالله عزیزم توکلت به خدا باشه حتما میشه....فقط سرم سخت گیر میاد باید کارای بیمه رو هم انجام بدی که بشه با بیمه گرفت چون آزاد خیلی گرونه

کارای بیمه یعنی چی؟ 

اول نسخه رو بردیم اداره بیمه تامین اجتماعی ازونجا برگه دادن گفتن باید برید مرکز استان....رفتیم اونجا تمام آزمایشات رو چک کردن ....سی دی مارکر ها رو قبول ندارن فقط باید یه سری آزمایشات که تو بخشنامه خودشون هست مشکل دار باشه....باید همه آزمایشات رو ببری ببینن

سلام عزیزم

من دو بار بارداری پوچ داشتم

البته شوهرم هم تحرک و هم مورفولوژیش پایین بود 

و واریکوسل عمل کرد 

سقط اول قبل از عمل ایشون بود و بعد از عمل دوباره سقط داشتم

ممکنه منم مشکل ایمنی داشته باشم ؟ 

هزینه آزمایشاتتون چقد شد 

خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....! کم آورده است.... دخل و خرجش دیگر باهم نمی خواند... صبرش تمام شده است .... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است....!!! مهربانم..!!کاش می دانستی چقدر دردناک است ،شنیدن جمله : "برایم دعا کن..." خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.... یارب! هنگامی که ثروتم دادی، خوشبختی ام رانگیر. هنگامی که توانایی ام دادی، عقلم را نگیر. هنگامی که مقامم دادی، تواضعم رانگیر. انگاه که تواضعم دادی ، عزتم رانگیر....
سلام عزیزم من دو بار بارداری پوچ داشتم البته شوهرم هم تحرک و هم مورفولوژیش پایین بود  و واری ...

عزیزم احتمالش خیلی زیاده که شما مثل من باشید.....توروخدا اول آزمایش بده بعد باردار بشو

شوهر منم واریکوسلش رو قبل ازدواج عمل کرده بود

هزینه آزمایشات کامل بین ۲ الی ۳ تومن میشه

کدوم شهری؟

2706