2726
عنوان

امروز چکارا کردین؟

125 بازدید | 17 پست

🎇😍من امروزکلی کار کردم ظرفشویی و گاز تمیز کردم 

گردگیری کردم 

ی جارو مختصر مفیدی زدم 

لباسامو شستم 

کابینت قابلمه مرتب کردم

دوش گرفتم و کف حمومم شستم

😍فردا هم لباسا رو باید بذارم توکشو

لباسای اتویی هم اتو کنم

تیکر سربازی شوهرمه(شروع۱۹تیر۹۸)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ساعت دو تا چهار و نیم صبح ظرف شستم و غذا درست کردم خونه رو مرتب کردم خوابیدم تا شیش و نیم بیدار شدم باز کارام کردم تا هفت ونیم رفتم خونه خالم کمکش وسایلام جمع کرد برا اسباب کشی ساعت هشت اومدم خونه شام و کیک درست کردم الانم دراز کشیدم یکم زانو درد دارم

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤

منم کلی کار کردم هفته پیش مهمون داشتم چند روز و بعدشم بیرون بودم همش امروز خفه شدم از خستگی و کار

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

کابینتامو حسابی برق انداختم چدنای گازمو شستم کف اشپزخونه رو شستم پله ها روجارو کردم حیاط رو شستم رو فرشی و فرش اشپز خونم رو هم شستم الان هم نشستم تا موهام رنگ بگیره برم بشورمش

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2706