2733
2734
عنوان

بیماری شخصیت نمایشی ارثی ست؟

273 بازدید | 26 پست

دوستان عزیز

امروزباپسربچه یی مواجه شدم طفلکی خیلی سعی می کردتوجه جلب کندالبته عقیده مربیانش هم براین بود. پدرش رادرجلسه اولیادیدیم حرکاتش درخورسنش نبودخیلی احساس شباهت بین رفتارپدروپسر به همه دست دارد.

فکرکردم اینهافقط اکتسابی وازطریق دیدن ایجادشده یاجنبه ارثی هم دارند؟

خب بعضی ها کلا دوس دارن جلب توجه کنن فک نکنم مریضی باشه 😐

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینکه شما گفتی که بیماری نیست

بله چون توضیحی ندادم.

مجمل گفتم.‌جلب توجه البته بیماری نیست. اشکالی دارد.همه نیازبه توجه وتاییددارند.

اماایشان مانندفرزندخودمن است. یعنی معتقدم مادرشدن فقط زایمان نیست. انگارتمام بچه هافرزندخودآدم هستند.خیلی ناراحت شدم.

تنهاسوالم این بوداگراین عارضه برای هرکس بروز کندمثل ضعف مفاصل که خودم دارم بلندی وکوتاهی قد ظاهر رنگ موو...می تواندارثی باشد؟

بله چون توضیحی ندادم. مجمل گفتم.‌جلب توجه البته بیماری نیست. اشکالی دارد.همه نیازبه توجه وتاییددارن ...

جلب توجه اصلا بد نیست

آدم‌هایی که هوشاجتماعی بالایی دارن 

جلب توجه زیاد میکنن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738
جلسه اولیا .امروز .تابستان

عزیزم جایی که من هستم ایستگاه های تابستانی دارد.

درضمن کلاس های متعددی برای بچه هاوجوددارد

که دایمااولیا رااحضارمی کنند.

ایکاش مثل جوانی ونوجوانی ماتابستان واقعافرصت خوبی برای استراحت بود.

جلب توجه اصلا بد نیست آدم‌هایی که هوشاجتماعی بالایی دارن  جلب توجه زیاد میکنن

سوالم درموردجنبه ارثی بعضی مواردست.

خواستم بدانم بعضی خصوصیات می تواندارثی باشد.

چه خوب که هوش بالایی دراین خصوص هست.

قطعاهوش بالاهم مثل بسیاری الطاف خدامی تواندکمک خوبی باشد.

سوالم درموردجنبه ارثی بعضی مواردست. خواستم بدانم بعضی خصوصیات می تواندارثی باشد. چه خوب که هوش بال ...

چقدر اتو کشیده سخن می گویی عزیزم

اری کلا شخصیت ارث می رسد

۸۰ درصدش از طریق ژن به ارث می رسد 

الباقی هم از جنینی تا ۱۲ سالگی ساخته میشود

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
چقدر اتو کشیده سخن می گویی عزیزم اری کلا شخصیت ارث می رسد ۸۰ درصدش از طریق ژن به ارث می رسد  ...

من رشته ام الهیات بوده فلسفه هم زیادخواندیم.

دست خودم نیست

گویشم اینه.

فکرکنم یک کلمه برداشت متفاوت شدمن نوشتم اَشکال منظورم انواع بودنه اِشکال. درواقع قصدم این نبودبگم عیبی داره.

خدانکنه کسی عیبی داشته باشه. البته همه پیشینه یی داشتندنبایدقضاوت کرد.ولی چون خودم دبیرم.

کارم خدمت کردنه

خداهمه رودرپناهش حفظ کنه

بیماری شخصیت ارثی نمایشی

وجود داره

ولی ارث نمی رسه

تا جایی یادمه بیشتر علتش عدم توجه گرفتن درست در کودکی هست

این آدما همه چی رو فدا میکنن که مورد توجه قرار بگیرن

از هر طریقی

راهی

جلسه اولیا .امروز .تابستان

من معتقدم خوبست حواسمان جمع باشد

امابا۸۰ ملیون جمعیت باشرایط زندگی متفاوت فرهنگ های گوناگون سنین مختلف و۸ میلیاردجمعیت دنیاتصوراینکه کسی حقیقت می گویدیاغیرحقیقت آسان نیست.

اماواقعاچرابایدبرای چنین موضوع جزیی کسی واقعیت رانگوید؟؟؟

بنده دبیرم درتمام مدارسی که می شناسم ایستگاه نوروزی وتابستانی وجودداردازهفته اول تیرآغازمی شود.

درضمن انواع کلاس هاورزش های گوناگون هنرهای مختلف کلاس های تقویتی درسی کلاس های روانشناختی همه نیازبه مشورت باوالدین دارد.

من ۶۰ درصدکلاس هااصلاقبول ندارم امادرمواردی کلاس نویسی لازمه وحضورمن یاهنسرم هم به عنوان  والدینی که دراین گرانی ها هزینه می کنند لازمتر.

2706