1373
1341

میخواستم بهش بگم بخاطر بیماریم جداشیم.بچه هام مال تو.که یهو امشب این حرفو زد.شوکه نشدم ولی دلم شکست.خورد شدم جلو بابام

مگه بیماریت چیه

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

بیماریتون چیه؟

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  اِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَأَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّكَ اگر در آتشم اندازی به اهالی آنجا خواهم گفت که دوستت دارم ...  تیکر بارداری نیست تیکرواس حاجتمه تروخدا دعاکنید تا قبل از تیکر به خواسته ام بریم⁦❤️⁩صلوات⁦❤️⁩
1379

چ مریضی داری؟

تو احمق نیستی🙄توزشت نیستی☺تو بی ارزش نیستی🙂تو اضافه وزن نداری😉تو تنها نیستی😏                                        نگرانی هات بهت دروغ میگننن🤥🤥🤥🤥🤫🤫🤫
1376
1226
مردا چقد میتونن نامرد باشن.من زندگیمو فداش کردم

خیلی عزیزم خیلییییییی

تا وقتی خوشی هستن نباشی نیستن

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  اِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَأَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّكَ اگر در آتشم اندازی به اهالی آنجا خواهم گفت که دوستت دارم ...  تیکر بارداری نیست تیکرواس حاجتمه تروخدا دعاکنید تا قبل از تیکر به خواسته ام بریم⁦❤️⁩صلوات⁦❤️⁩

انشاالله خوشبخت و عاقبت به خیر بشی گلم 

صلوات🙏🙏🙏🙏❤❤❤

میشه برای ارزوهام صلوات بفرستی؟😍 پدر بزرگ خوبم روحت شاد صلواتیا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست
1364