2737
2734

😊😊😊

اتفاقای ترسناکتونو تعریف کنین ببینم😛خودم تو اتاق تنها خوابیدم با شوهرم قهرم😬

بچه ها من بچه بودم اتفاقای ترسناک زیادی برامون افتاده تو یه خونه ای بودیم که خیلی عجیب وباور نکردنی بود بعضی شبا از خونه ی بغلیمون که مخروبه بود سنگای ریز پرت میکردن تو خونمون،

یا صداهای عجیب میشنیدیم،دوش حموم باز میشد😐همه ی اینا واقعیته ها شاید باورش سخت باشه ولی خوب یادمه..

مادرم تو اون خونه فوت کرد ما بازم موندیم اونجا تا شیش ماه بعدش که برادر ۱۹سالم اونجا خودکشی کرد..دیگه نموندیم تو اون خونه؛

یسال بعدش شنیدیم یه خونواده رفتن اونجا هفته ی بعدش پدرشون فوت کرده😓بعداز اون دیگه هیچکس نرفت تو اون خونه،،

هنوز گاهی شبا خواب اون خونه رو میبینم خیلی بده😞😞

هیچ چیز را تجربه نخواهید کرد، مگر آنکه به آن فکر کرده باشید🧠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بترکی الهی 

من همیشه تنهام فک می کنم یکی تو خونس 😨😨😨😨

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2731
2738

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
وای چقدر ناراحت شدم برای مادرتون روحشون شاد باشه، برادرتون چی شد بعد خودکشی؟نجاتش دادید؟

مرسی عزیزم نه فوت شد

هیچ چیز را تجربه نخواهید کرد، مگر آنکه به آن فکر کرده باشید🧠
2706