2410
2553
عنوان

کسی تا به حال ام ار ای داده؟

135 بازدید | 18 پست

سلام. به خاطر پرولاکتین بالای خونم دکتر ام ار ای برام نوشت امروز رفتم نسخه امو از داروخونه بگیرم که برای انجام ام ار ای لازم بود، چند تا سرنگ بزرک با لوله های بلند چیزای دیگه ایی که اونا هم سوزن داشتن ولی نمیدونم چیه. خیلی ترسیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ام ار ای انجام دادم ولی این چیزای ک گفتی نداشتم که/:

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2720

فقط رفتم تو دل دستگاه اومدم بیرون/:😅

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2714

من ام ار ای از سرم گرفتم هیچی نبود ک فقط گفت جیز فلزی چیزی همرات نباشه 

اما دوستم برا کلیه اش رفته بود گف تزریق داشت با یه سرم وصل کرد گف با دستم بالا گرفتمش تا تموم شد گف درد زیادی نداشت اما خسته شد دستم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
من ام ار ای انجام دادم ولی این چیزای ک گفتی نداشتم که/:

خوش بحالت

من به خاطر مشکلی که میخوام ام ار ای بدیم نباید استرس داشته باشم چون توی نتیجه تاثیر منفی داره ولی با این چیزایی که دیدم مشکلاتی که برای وقت گرفتن داشتم اضطرابم بیشتر شد

خوش بحالت من به خاطر مشکلی که میخوام ام ار ای بدیم نباید استرس داشته باشم چون توی نتیجه تاثیر منفی ...

نگران نباش  چیزی نیست😃🤗

2706