1507
1411
عنوان

کسی تا به حال ام ار ای داده؟

77 بازدید | 18 پست

سلام. به خاطر پرولاکتین بالای خونم دکتر ام ار ای برام نوشت امروز رفتم نسخه امو از داروخونه بگیرم که برای انجام ام ار ای لازم بود، چند تا سرنگ بزرک با لوله های بلند چیزای دیگه ایی که اونا هم سوزن داشتن ولی نمیدونم چیه. خیلی ترسیدم

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473

من ام ار ای از سرم گرفتم هیچی نبود ک فقط گفت جیز فلزی چیزی همرات نباشه 

اما دوستم برا کلیه اش رفته بود گف تزریق داشت با یه سرم وصل کرد گف با دستم بالا گرفتمش تا تموم شد گف درد زیادی نداشت اما خسته شد دستم 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
1485
من ام ار ای انجام دادم ولی این چیزای ک گفتی نداشتم که/:

خوش بحالت

من به خاطر مشکلی که میخوام ام ار ای بدیم نباید استرس داشته باشم چون توی نتیجه تاثیر منفی داره ولی با این چیزایی که دیدم مشکلاتی که برای وقت گرفتن داشتم اضطرابم بیشتر شد

1476

نترس. اول میری برات آنژیوکت میذارن. بعد هم یه بار میری ام آر آی می شی. بعد بهت دارو رو تزریق می کنن و بعد دوباره ام آر آی میشی. من هم همین مشکل رو داشتم. به خاطر پرولاکتین بالا یه تومور تو سرم بود با دارو رفع شد. اصلا نترس. هیچی نیست. یه نوع تومور خوشخیم. فقط اسمش ترسناکه. 

نترس. اول میری برات آنژیوکت میذارن. بعد هم یه بار میری ام آر آی می شی. بعد بهت دارو رو تزریق می کنن ...

من از وقتی ویزتو از داروخونه خریدم ترسم شروع شد قبل جدی نگرفته بودم. سوزناش درد داره؟

برای شما پرولاکتینتون چند بود؟

من از وقتی ویزتو از داروخونه خریدم ترسم شروع شد قبل جدی نگرفته بودم. سوزناش درد داره؟ برای شما پرول ...

پرولاکتین من 1020 بود. خیلی زیاد بود. من بعد از سقطم تا مدت ها از سینم شیر میومد. همه می گفتن عادیه. حتی دکتر گفت به خاطر سقط بوده و خوب میشه. اما یه دفعه پریودام به هم ریخت که جدی پیگیریش کردم. نه سوزناش درد نداره.