2737
2734

من 28سالمه، 8ساله ازدواج کردم 4سالم هست که منتظر نی نی هستم، یه بار لاپاراسکوپی شدم تشخیص اندومتریوز گرید دو همسرم هم تعداد و سرعت کم اسپرم تشخیص داده شده، حالا باید میکرو بشم، کیا وضعیت منو دارن

یعنی یه روز منم مامان میشم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه چیز مثل آی وی اف هست ولی به جای اینکه لقاح خود به خودی انجام بشه با سوزن های مخصوص اسپرم رو داخل تخمک زن قرار میدن و بعد از تشکیل جنین تو رحم مادر میذارن

استارتر نگران نباش احتمال موفقیت تو میکرو خیلی زیاده فقط به تمام توصیه ها بعد از انتقال توجه کن،من خواهرشوهرم ودخترعموم باهمین روش وبار اول باردار شدن.ایشالا بزودی صاحب یه نی نی ناز بشی

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
منظورت اینه شما هم قراره میکرو شی ولی وضعیتت مشابه استارتر نیس؟

نه به شوخی نوشتم😐من غلط بکنم😂

خیلیام هستن از مغز فلجن ولی از کمر به پایین فعالیت گسترده ای دارن🔫😐😹✌
2738
استارتر نگران نباش احتمال موفقیت تو میکرو خیلی زیاده فقط به تمام توصیه ها بعد از انتقال توجه کن،من خ ...

چون مشکل دو طرفه هست همش نگرانم مامان دنیز جون

شوخی ت درست نیس خانومی،تاتو این وضعیت نباشی مراحل وروشهای کمک باروری رو درک نمیکنی،راه سختی هست خوبه که کمی همدیگرو درک کنیم ودعا کنیم مشکل استارتر بزودی حل بشه

یعنی چی غلط بکنی؟ الان این شرایطیه که استارتر براش پیش اومده و استرس داره. انگار تو پروفایلت دقیق خودت رو توصیف کردی. میتونی تو تاپیکای فان مسخره و شوخی راه بندازی نه اینجا. یکمی درک داشته باش! 

چون مشکل دو طرفه هست همش نگرانم مامان دنیز جون

ببین دخترعموی من مطلقا چرخه ی تخمک گذاری نداشت یعنی سالی یکبار به زور امپول پریود میشد انقدر بهم ریخته بود،شوهرشم متاسفانه افتضاح بود چیری با صفر تفاوت نداشت..اما الان یه بچه دارن فقط اینکه نه ماه و استراحت بود وتحت نظر پژوهشکده رویان.وقتی نتیجه داد خواهرشوهرمم رفت سراغ درمان ونتیجه گرفت دوقلو

شوخی ت درست نیس خانومی،تاتو این وضعیت نباشی مراحل وروشهای کمک باروری رو درک نمیکنی،راه سختی هست خوبه ...

ببخشید دیگه 

به شخصه از شما عذر می خوام😂

انشالله که هیچ وقت درگیر نشی و اصلا ندونی که این چیزا چی هستن 

ایشال...... زود خوب بشی ببخشید اگه ناراحت کردم خدا کنه سال دیگه یه نی نی و بعلت باشه😘

2706