2726

سلام ...

لطفا اونايى كه بعد از خوندن تاپيك هام ميگن

حالا چيكار كنيم الان ؟ يا خب حالا ! و ... لطف كنند ادامه ندن به خوندشون ...

من اگر هر دفعه حتى روى يك نَفَر هم تأثير بذارم برام كافيه ...

دوستان خوبم مامان هاى عزيز دل ... شما كه نه ماه صبر ميكنيد شمايى كه كلى هزينه و درمان ميكنى تا مادر بشى شما كه هر شب دعا ميكنى مادر بشى ازت خواهش ميكنم وقتى مادر شدى آزارگر نباش 

انتظار نداشته باش بچه بالغانه رفتار كنه ... از صبح بلند نشو داد بزن رفتى نرفتى بشين دست نزن باز ريختى باز كثيف كردى اه چند بار بشورم مثل باباتى و ميدمت دست پليس و زندانيت ميكنم و ... ما بچه ها رو براى اين دنيا نمياريم ... 

آزارگر كه باشى دختر و پسر تو يه روز بزرگ ميشه و آزارگر خودش و همسرش و ... ميشه و سيكل معيوب ادامه داره ...

محبت كن  .. بذار بريزه و كشف كنه تو صبور باش 

از سر تنهايى و جلب رضايت همسر و حرف فاميل و مسائل مالى و ... بچه ها رو به اين دنيا نياريم ... 

يه روزهايى هست كه از خستگى ِ مدام مادر بودن به يه گوشه ميخواى فرار كنى ولى يادت باشه داد نزنى تنبيه بدنى هرگز تحقير نكنى ... 

دور و اطرافمون رو ببينيم كه چقدر آدم ها به هم صدمه ميزنن دروغ ميگن ... اينا همون بچه هاى ما هستن كه رفتارهاى ما رو در جامعه منعكس ميكنند .. 

مثل خودمون با زخم هاى كودكيمون چقدر صدمه ديديدم ... يا به بقيه صدمه زديم  يا نقاب زديم به خودمون خنجر زديم ...

بزرگ ميشن و اين روزها ميگذره 

فقط رفتار شما توى ذهنشون حك شده ..... 

منم يه مادرم و هر لحظه سخت تلاش ميكنم ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از همه بدتر بچه رو وسیله میکنن واسه انتقام گرفتن از همسر... 

مثه یکی از زنای فامیلمون بعد ۹ سال ی بچه زایید هردفعه باشوهرش مشکل داره رو سر دختر ۳ سالش خالی میکنه دخترش انقد اروم و معصومه 

و درتایید و ادامه سخن متین شما باید عرض کنم خواهر من دوست من بچه کلینیک خانواده و زوج تراپ هم نیست !!!!بچه خودش کلی محبت و توجه میخواد خواهش میکنم اگر ازدواجتون متزلزله یا مشکلاتی داره بچه رو وارد یک زندگی پرتنش نکنین بخاطر خودتون و خودش بهش رحم کنین 

شما خودتون انتخاب کردین ولی اون طفلک که حق انتخاب نداره 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
مثه یکی از زنای فامیلمون بعد ۹ سال ی بچه زایید هردفعه باشوهرش مشکل داره رو سر دختر ۳ سالش خالی میکنه ...

بیچاره اون بچه....

منم خیلی دیدم.. طرف مثلا شوهرش اذیتش میکرده ابان که بچه دار شده هی بچه رو برمیداره میره قهر.. یا نمیزاره بابا و مامان بزرگ بابابزرگ بچه رو ببینن.. قشنگ بچه رو کرده وسیله این وسط...

2706