2737
2734
عنوان

کیا ب نذر اسم محمد اعتقاد دارن بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 22644 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اون هفته سونو قلب میرم بعد از ۲ سال  درست ماهی ک دکتر استراحت داد بهم و گفت دارو نخورم بار ...

دکترت قرص اسپیرین داده؟

سوره الحاقه رو بنویس اویزون کن گردنت

تو نت سرچ کن خواصشو بچت سالم میاد دنیا

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2731
ممنون عزیزم.... دعام کن    دیگه طافت زخم زبون اطرافیانو ندارم

خیلی سخته میدونم

منم انقد آمپول زدم و قرص خوردم با ی عالمه عوارض

بازم گفتم صدقه ی سرِ بچم ک قراره بیاد

انشاالله خدا خودش ی رحمی بکنه و همه ی منتظرا ب زودی مامان بشن

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏
دکترت قرص اسپیرین داده؟ سوره الحاقه رو بنویس اویزون کن گردنت تو نت سرچ کن خواصشو بچت سالم میاد دنی ...

باورت میشه هنوز نرفتم دکتر

از ترسِ اینکه مبادا بگه پوچِ یا خارج رحمیِ

منم نذر محمد کردم

اگه خدا خواست و موند برام خبرشو میدم بهت

ممنون بابت راهنماییت گلم

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏
فقط نذر کردین؟

واسه من داستانش مفصله.اول ازدواجم رفتم مشهد تو حرم یه پسر خواستم یه دختر.نیت کردم اسم پسرمو حسین بذارم.بعدش اتفاقات بدی تو زندگیم افتاد که کارم داشت به طلاق میکشید.یهو ناخواسته باردار شدم ولی به کسی نگفتم تا سقط کنم. یکی زنگ زد که خواب دیدم بارداری و به حرمت ماه محرم اسمشو گذاشتی حسین.😨😨منم نیتم یادم افتاد ترسیدم و منصرف شدم.رفتم سونو ان تی گفت دختره.ولی خانواده شوهرم برخورد بدی کردن سر دختر بودنش و آزمایشم بد دراومد و واسه کربلا نذر دادم که بچم سالم باشه ولی کسی نبردش دلم شکست.خواهرم تو خواب دید از کربلاواسم هدیه فرستادن روش نوشته محمد.منم تو ۱۶ هفته رو به قبله ایستادم و شوهرم دستشو گذاشت رو پهلوی چپم و آیت الکرسی خوندیم و اسمشو محمدحسین گذاشتیم.دفعه بعد رفتیم سونو گفت پسره.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
واسه من داستانش مفصله.اول ازدواجم رفتم مشهد تو حرم یه پسر خواستم یه دختر.نیت کردم اسم پسرمو حسین بذا ...

عزیزززززم ۱۶ هفته میشه چهارماه؟

خوبه پس خدارشکر

2738
باورت میشه هنوز نرفتم دکتر از ترسِ اینکه مبادا بگه پوچِ یا خارج رحمیِ منم نذر محمد کردم اگه خد ...

نترس

همه چی دست اون بالاییه

منم علی نذر کرده بود البته بعد مریضی پسرم نذر کردم خوب شد ب امام علی گفتم اگه خدا بخاطر شما ب پسرم نظر کنه و عالی بشه 

اسمش شما رو میزارم روی پسرم 

شفا گرفت شب خواب عجیبی دیدم 

کارای شناسنامه شو انجام دادم اسمشو گذاشتم علی تو دوسالگی 

چقد قبل اینکه بدنیا بیاد برام مهم بود اسم ایرانی رو پسرم پسرم بزارم 

ایام ماه صفر چند روز مونده ب اربعین بدنیا اومد با اینکه اصلا خونواده مذهبی نیستیم بابام گفت بخاطر من اسمشو بزار علی ب دلم افتاده منه بیشعور گفتم ن ما ایرانی هستیم و اسم پسرمم باید ایرانی بشه

گریه ام گرفت الان 

بچه ام بعد دو ماه مریض شد مطمعنم باید اسمشو از همون اول علی میزاشتم 

انقد خدا گوش مالیم داد 

بعدش دیگه عاشق امام علی شدم نمیتونم خوابم رو تعریف کنم ولی خیلی احساستی بود خابم 

خاک تو سرم مثلا شیعه هم هستیم 

وای ک چقد امام علی معجزه بهم نشون داد ا

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
عزیزززززم ۱۶ هفته میشه چهارماه؟ خوبه پس خدارشکر

آره.پایان ماه ۴

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
منم نذر اسم‌محمد کردم.که اگه بچه ام پسرباشه اسمشو محمد بزارم. ۴ ماه هس که اقدام میکنیم ولی باردار ن ...

ی دکتری برو گلم 

2706