2737
2739
عنوان

کسی هست که چندین سال باشه از روغن زرد برای پخت و پز استفاده کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 63 پست
بله

چند ساله استفاده میکنین؟

مقدار استفاده روزانه تون چقدره؟

رو سلامتیتون چه تاثیری داشته؟

تاثیر مثبت یا منفیش چقدر بوده

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترک کجایی؟البته من خودمم تورکم

چطور؟؟؟

اذربایجان غربی

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2728

من رو برنج میریزم و تخم مرغ نیمرو می کنم. بچه بودم خالی خالی یا با نون  می خوردم 

فعلا زنده ام

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
من اهل ارومیه ام هیچی میخواستم ببینم اهل طرفای مایی

عه پس نزدیکیم😍😍😍

حالا از کجا فهمیدی ترکم

بله

چندساله استفاده میکنین؟

مقدار مصرف روزانه توم چقدره؟

و چه تاثیری داشته روی سلامتیتون؟؟؟

2738
چند ساله استفاده میکنین؟ مقدار استفاده روزانه تون چقدره؟ رو سلامتیتون چه تاثیری داشته؟ تاثیر مثبت ...

اگر دائمی استفاده کنیم که عالیه.این روغنایه صنعتی همشون روغن پالم هستن.منم فقط داخل برنج و خورشت و تخم مرغ میزنم.خیلی گرونه نمیشه بیشتر استفاده کرد.دیشب روغن گوسفند خریدم کیلویی ۲۵۰😐روغن گاو هم ۱۰۰

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
ساری یاغو تبدیل کردی به روغن زرد

اهان😂😂😂

اخه من هرجا رفتم تو شهرهای فارس نشین میگفتن روغن زرد 

دیگه اینجوری من یاد گرفتم

یا مثلا میگفتن، روغن زرد کرمانشاهی 

چند ساله استفاده میکنین؟ مقدار استفاده روزانه تون چقدره؟ رو سلامتیتون چه تاثیری داشته؟ تاثیر مثبت ...

حدود 14سال

معمولا درروزدو قاشق

البته بجزصبحانه چون پسرم وشوهرم صبحانه هم استفاده میکنن

واسه سرخ کردنی هم روغن کنجد اماواسه شوهرم نه روغن حیوانی

خداروشکر همه چيزمان نرمال بوده،البته مادرشوهرم کارش روغن حیوانی خوردن وگوشت قرمزخوردن بود ماشاالله 85سال زندگی کرد همه کاراشم خودش میکرد

چند سال استفاده میکنین؟ هیچ عوارضی براتون نداشته؟ مصرف روزانه تون چقدره؟

خیلییی خوب و راحت هضمه 

تازه خیلی هم سیر و به قول قدیمیا پر بنیه ات میکنه

نوش جان

من روغن مصرفیم گاهی زرده ، گاهی دنبه و گاهی کوهان شتر

تا الانم مشکلی ندارم. روغن زردم میرم یاسوج از عشایر عزیز میگیرم

خدا هست.

من کره گاوی میخرم خودم روغن میکنم برای برنج و تخم مرغ ولی برای سرخ کردن دوست ندارم

ولی مرغو باهاش سرخ کنی عالی میشه

خنکم هست خوبه 

ولی اگه روغن گوسفند میگیری خیلی صفرا داره ها

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
ما استفاده می کنیم جدیدا اول ماه رمضون یک کیلو گرفتم هنوز داریم فقط برای برنج و تخم مرغ هر چی باش ...

چقدر خوب استفاده گردین شما

ما برای خانواده چهار نفره از اول ماه رمصون تا حالا حدود ۳ کیلو

البته روغن دیگه خیلی کم استفاده کردیم

منم روزی نیم ساعت پیاده روی دارم فقط

2706