2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خوب نیست

الان چه رشته ای خوبه ؟ لطفا وقتی اطلاع ندارین نظر ندین الان کدوم رشته کار داره که معماری نداشته باشه اگه یه دفتر طراحی داخلی بزنه میدونی چقدر عالی استقبال میشه 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
الان چه رشته ای خوبه ؟ لطفا وقتی اطلاع ندارین نظر ندین الان کدوم رشته کار داره که معماری نداشته باشه ...

عزیزم من استادم تو این زمینه

انقدررررر اطرافیانم معماریو عمران خوندن!

بهتره بدون تعصب جواب بدین این رشته همه جا هست دنقوز اباد معماری داره،هر رشته ای بدون کنکور شده گند زده شده بهش همه میدونن

عزیزم من استادم تو این زمینه انقدررررر اطرافیانم معماریو عمران خوندن! بهتره بدون تعصب جواب بدین ای ...

من‌رشتم معماری نیست ولللی کلااا تو تمام رشته هاا این وضعیت وجود داره ولی اینکه طرف عرضه دلشته باشه یا نه هم هست

2738
عزیزم من استادم تو این زمینه انقدررررر اطرافیانم معماریو عمران خوندن! بهتره بدون تعصب جواب بدین ای ...

خداییش الان کدوم رشته رو تو دنقوز اباد نیست ؟ عجب بی ربط حرف میزنید الان تو هر کوچه ای یه دانشگاه زدن و همه هم اکثر رشته ها رو داره طرز فکرتون اشتباهه 

خداییش الان کدوم رشته رو تو دنقوز اباد نیست ؟ عجب بی ربط حرف میزنید الان تو هر کوچه ای یه دانشگاه زد ...

نه عزیزم رشته هایی مثل پزشکی و زیر گروه وزارت بهداشت اوضاشون بهتره

رشته های مهندسی خیلی وضعشون خرابه

دیگه کور نیستیم که!شما ایران نیستی ظاهرا

نه عزیزم رشته هایی مثل پزشکی و زیر گروه وزارت بهداشت اوضاشون بهتره رشته های مهندسی خیلی وضعشون خراب ...

اره ررای پزشکی ها و رشته های پیرا بله حق با شماست ولی تو بین مهندسی ها همه مثل همن