2726

درست نمیکنی؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو نون ساندویچی به نظرم چهل تا خوبه .

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
سینه فقط سفت میشه من برا ۱۰ تا ساندویچ ی سینه میزارم

جاش سالادماکارونی بده باحال تره 

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
سینه فقط سفت میشه من برا ۱۰ تا ساندویچ ی سینه میزارم

خب البته من سادویج کوچولو رو حساب کردم چون تازه نذری شو دادم😅حق باشماست.برای ۴۰ تا ۴ تا سینه 

بقیه مخلفاتم اگر از بنده میپرسی زیاد سخت نکن اذیت شی 

یه نوشیدنی عالی

ساندویچ الویه

کیک هم که داری

میوه 

و نهایتا یه تنقلات مثل پف فیل.چیپس و...

این تجملات هم بنظرم ضعف فرهنگیه هم الکی خودتو اذیت میکنی یادت باشه این برنامه رو میگیری که خودت کیف کنی از جشن تولد فرزندت خودتو آزار نده دور از جون مردمم گ...و نیستن که این همممه چیز بخورن همینا کفایت میکنه

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند