2733
2739

دندونم درد نمیکرد رفتم چکاپ گفت نیاز ب پر کردن داره گفتم پر کن ... پر کرد از همون روز چیزای سرد میخوردم تا مغزم تیر میکشید .. گفتم شاید از موادی ک پر کرده خوب میشه بعد از سه ماه دیدم خوب نمیشه رفتم پیشش میگه باید عصب کشی بشه ... گفتم چرا همونموقع عصب کشی نکردی میگه اونموقع نیاز نداش الان داره ...دوباره باید کلی پول بدم عصب کشی کنم ... 

ینی اول عصب کشی میکرد یا الان فرقی نداره از نظر هزینه 

یا اینکه اول پر کرده حالا باید عصب کشی کنه هزینه م بیشتر میشه

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مال منم بیخ عصب بود گفت پر میکنم 

اگه دوباره درد گرفت بیا عصب کشی

گفتم الان بکن 

گفت نه خلافه 

کشوری که داره ماهواره و پهپاد و موشک و تانک می‌سازه رواست مردمش تو پراید و پژو جنازه بشن؟! 
2738

من از وقتی که دندون جلوییمو روکش کردم چیزای سرد میخورم خیلی درد میکنه دندونم

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...

كلا دندونايي كه نياز به پر كردن دارن در حين كار پزشك ممكنه ببينه نزديك به عصبه ولي عصب كشي نكنه و پر كنه تا دندون خودشو بازسازي كنه ولي بعضي وقتا هم ميبينه كاملا عصب درگيره كه همون لحظه ميره سراغ عصب كشي

از نظر وجدان كاري دكترت كار بدي نكرده ، نخواسته يهو بره سر عصب كشي ولي حالا الان بايد هزينه پر كردنو كسر كنه از عصب كشيت يعني اگه مثلا ٣٠٠ دادي پر كردي از مبلغ عصب كشيت بايد كسر كنه مثلا عصب كشي ٧٠٠ تومنه فقط ٤٠٠ بايد بدي

يه نصيحت از طرف خودمم برات دارم تا وقتي دندونت سالمه به درد نيفتاده دستكاريش نكن

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
2706