2737
2734

من چون لگنم کوچیکه نمیخام بچه وزن بیشتری بگیره.میش ی کارایی کرد ک ب دنیا بیاد الان؟طبق سونو 37هفته و 6 روزم طبق گفته ماما 38هفته 

وا.چ چیزای میشنویم

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از هفته ۳۷ به بعد دیگه کامله

ولی شماکه لگنت تنگه هروقت زایمان کنی برات سخته

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
چی عجیب بود؟زنموی من چیزای سنگین برداشته بود دردش شرو شده بود

نکنیا اینکارو. خیلی خطرناکه. ازین حرفای خاله خان باجی قدیمیا انجام ندیا. خطر داره. یه بلایی سربچت میاد یه عمر خودتو بابتش سرزنش میکنی

2738

چهل هفته کامل بهترین زمانه. زودتر از ۳۸ خوب نیست. مگر مجبور باشی. زود بیاد فکر کنم احتمال زردی هم بیشتره. هر زمانی دنیا بیاد ممکنه زردی بگیره اما زیر ۴۰ احتمالش بیشتره

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"

خاله منم یه چیزای سنگین برداشت سقط شد

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

بعد اگه خدایی نخواسته 

حفت جدا بشه 

میدونی با جون خودتو بچه بازی میکنی 

همیشه منتهی ب زایمان نمیشه 

فارس. وراوی...❤❤❤
2706