2726
عنوان

زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 2026 بازدید | 64 پست

من طبيعي زايمان كردم دكترم خيلي بد بود گفت پاره گي نداري يه خراش كوچولويه خودش خوب ميشه در حالي پاره گي درجه ٤ بود ٣ ماه گذشت من هنوز هم درد خيلي بدي تو واژنم داشتم طوري بيشتر از ٢ دقيقه واميستادم دردم ميگرفت.. دوباره رفتم پيش همون دكتر دوباره گفت خوبي بابا چي ميخاي... رفتم به سه چهار تا دكتر ديگه نشون دادم گفتن وااااا ويلااا خاك تو سر دكترت گفت به يه پوست نازك وسلي 😑 هيچي ديگه مجبور شدم عمل كنم كه كلا داخل واژن و تراشيدن و دوباره بخيه كرده بيرون واژن هم همينطور دو شب بستر ي بودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زایمان طبیعی بدون درد داشتم عالیییی بود ها عالی صدتا دیگم بیارم طبیعی بخیه هم نخوردم 

همون زایمان طبیعی با اپیدارول؟

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست
خیلی دوست دارم اگه یروز بچه دار شدم بچمو طبیعی بدنیا‌ش بیارم 

منم قبل بارداری میگفتم

همه جام تز میدادم فقط طبیعی 

الان که باردارم دارم به همه میگم بچم بریچ هست احتمالا نچرخه سزارین میشم

2728
مامای خصوصی رو چطور میشه پیدا کرد؟

با یه ماما صحبت میکنی که فقط اون بالای سرت بباشه بعد ازت یه مبلغ به عنوان دست مزد میگیره از الان بخورت استرس نده من ۴تا زایمان طبیعی داشتم پنجمی هم ان شالله طبیعی بدنیا میارم

یعنی پیش دکتر متخصص نمیرفتی؟ فقط همین ماما بود؟

هرکاری باید انجام میدادم

خود همین مامای مهربون و با انرژیم برام انجام میداد

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
منم قبل بارداری میگفتم همه جام تز میدادم فقط طبیعی  الان که باردارم دارم به همه میگم بچم بریچ ...

😉😉😂😂😂😂

انشالله به سلامتی 😍😍😍

خدایا تمام زندگیمو به دستهای تو سپردم پس مواظب عزیزام باش 
با یه ماما صحبت میکنی که فقط اون بالای سرت بباشه بعد ازت یه مبلغ به عنوان دست مزد میگیره از الان بخو ...

مثلا چقد؟

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست

سلام خانما. من فعلا ۲۳ هفته ام و میخوام ایشالا زایمان طبیعی کنم.

دوتا سوال داشتم که با اجازه استارتر اینجا میپرسم چون دیدم تاپیک پرسش و پاسخه😊

اول اینکه به نظرتون مامای همراه تو بیمارستان خصوصی هم کاربرد داره؟؟؟

کسی زایمان طبیعی بدون درد با پمپ گاز داشته؟؟؟

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
2706