2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی

2029 بازدید | 64 پست

خانومایی که زایمان طبیعی داشتن، اگه باز بخوایید زایمان انجام بدین باز طبیعی رو انتخاب میکنید؟

چقد راضی بودین؟

بعدش با بخیه چطور کنار اومدین؟

بعد کامل خوب شدن ببخشید از نزدیکیتون راضی بودین؟ گشادی یا بی میلی داشتین؟

تعداد رای : 17
نظرسنجی
زایمان طبیعی
12
70%
زایمان
5
29%
خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست

بله من ۱۰۰۰ بار برگردم عقب فقط طبیعی

هیچ عوارضی نداشته برام

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله من ۱۰۰۰ بار برگردم عقب فقط طبیعی هیچ عوارضی نداشته برام

عزیزم میشه بگی چند ساعت طول کشید زایمانت ؟ من هفته 35 هستم خیلی استرس دارم دو روزه فقط دارم گریه میکنم از ترس

من زایمانم عالی بود ولی بعدش دردسر کشیدم ولی بازم انتخابش میکنم

رابطه ام هم مثل قبلنه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738
عزیزم میشه بگی چند ساعت طول کشید زایمانت ؟ من هفته 35 هستم خیلی استرس دارم دو روزه فقط دارم گریه میک ...

من دقیقا از شروع درد تا بغل گرفتن دخترم دوساعتو نیم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

من یه زایمان طبیعی عالی و راحت داشتم

مامای همراه داشتم

شوهرمم کنارم بود و خیلی بهم انرژی و روحیه میداد

بخیه هم فقط ۴ دونه داشتم که اصلا اذیتم نکردن

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
من زایمانم عالی بود ولی بعدش دردسر کشیدم ولی بازم انتخابش میکنم رابطه ام هم مثل قبلنه

جای بخیه هات چقد طول کشید تا خوب شد؟

من از جای بخیه و عوارض بعدش خیلی میترسم

من یه زایمان طبیعی عالی و راحت داشتم مامای همراه داشتم شوهرمم کنارم بود و خیلی بهم انرژی و روحیه م ...

مامای خصوصی رو چطور میشه پیدا کرد؟

خداروشکر خیلی راضی بودم و صد در صد دوباره طبیعی رو انتخاب میکنم

و از بعد شم راضی بودم و شکر خدا مشکلی نداشتم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
من دقیقا از شروع درد تا بغل گرفتن دخترم دوساعتو نیم

عزیزم به سلامتی دعا کن منم زایمانم راحت باشه. آخه من استزاحت مطلقم. سرکلاژ دارم. نه تحرک داشتم نه آمادگی روحی دارم. خیلی بهم ریختم بخدا

2706