2737
2734

من ۱۰ساله ازدواج کردم و زیرزمین پدرشوهرم میشینم, پدر و مادر و خواهرشوهرم ۱۰روزه مسافرت بودن و دیروز برگشتن خونه

دیروز ساعت ۱۱شوهرم گفت مامان بابا تو راه هستن و تا یک ساعت دیگه میرسن خونه, منم سریع گفتم وای من خبر نداشتم برا ظهر میان خونه که ناهار بزار م براشون(اخه ما هر وقت بیرون شهر باشیم, وقتی برسیم خونه چه ظهر باشه و چه شب, مادرشوهرم برام غذا میاره ) 

گفتم اونا الان خسته از سفر برگشتن,  زود براشون یک غذایی بزارم, شوهرم گفت لازم نکرده غذا بزاری الان خواهر و برادرهای دیگم هم از خونشون میان و اینجا تلپ میشن, 

گفتم من کاری به بقیه ندارم, فقط میخوام اندازه مامان و بابا غذا بزارم که با یه لحن بدی گفت نه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا گذاشتی یا نه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2738

یه عروس خوب هم پیدا میشه قدر نمیدونن

واقعا این مردا چی از این دنیا می خوان هرچی بهشون بدی‌ یه چیز دیگه رو میخوان‌ و براش غر میزنن

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2706