2733
2734

من شوهزم ليسانس برقه الان يك ماهه بيكار شده يه ماشين ٢٠٦داريم كه ٧٠تومن قيمتشه 

شوهرم رف ديجي كالا تو قسمت پخشش كار پيدا كرده استخدام شده خيلي خوبه بيمه اامين اجتماعي بيم تكميلي  همچي ولي خوب بازم كار باوانره من خجالت ميكشم شوه م ميمه موقته ولي اونايي كه اونجان ميگن درامدمون ٤تومنه 

حالا من طلاهامو فروختم دادم بهش وامم گرفتيم وانت پرايد خريديم كه بره 

شوهرم ميگه ميخواي ٢٠٦رو بفروشيم برو براخودت طلا بخر بقيشم بزاريم بانك سود بگيريم 

ولي من خجالت ميكشم با وانت پرايد اينور اونور برم شما جاي من بودين چيكار ميكردين تو خونوادمون يه جوريه وانت برم بيام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ماشینتونو نفروشید 

انقدر گرون شده دیگه نمیشه خرید

ﻭﻗﺘﯽ ﺍﻧﮕﺸﺘﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﺴﯿﺮ ﻣﻮﺭﭼﻪ ﺍﯼ ﻣﯿﮕﺬﺍﺭﯼ،ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﺍﻧﮕﺸﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ؛ﺑﻠﮑﻪ ﻣﺴﯿﺮﺵ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.️ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﮐﻨﺎﺭ ﺩﺭﯼ ﮐﻪ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ نَایست...ﺩﺭﻫﺎ ﺑﺴﯿﺎﺭﻧﺪ...ﭼﻪ ﺑﺴﺎ خداوند ﺗﻮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﺤﺮﻭﻡ ﮐﻨﺪ ﺗﺎ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺭﻭﺯﯼﺍﺕ ﮔﺮﺩﺍند... 👌

نه بابا نفروشید

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

جات نیستم که بدونم زندگیت چجوریه ولی اگه حرف دیگران برات مهمه که بزار هر چی میخوان بگن غمت نباشه زندگیتو بکن.فقط به درد سفر فک نکنم بخوره

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
2706