2703
2553
عنوان

سالگرد ازدواج بدون جشن😔

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 34 پست
عزیزم خوب به شوهرت یاد بده

جووووون تعداد پستات

پسر کوچولوی مامانی الان سه سالس و داره داداشی میشه         بچه اولم کادو تولد شوهرم از طرف خدا بود و بچه دومم هدیه  تولد خدا برای پسرم بود❤                خدا جوووونم مرسی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اره نکبت

پس نباید ناراضی باشی انتخاب خودت بوده.میدونم الان عصبانی هسی ولی توکه پول و مادیات واست مهم بوده نباید با این مرد ازدواج میکردی.

الانم غصه نخور اوضاع زندگی جوری شده که ادم نمیتونه بی برنامه ی ریالم خرج کنه.ی زن دایی دارم سر تا پاشو طلا گرفته همش میگه داییت واسه این مناسبت یا اون مناسبت برام خریده.بعد از داییم پرسیدم گفت من اصلا یادم نیس خودش پول برمیداره میره میخره.

منم دومین سالگرد ازدواجمون جشن نگرفتم😶 اصلا حسش نبود😂😂😂

تازه پارسال تولد شوهرم یادم رفت طفلکی هنووووز میگه😢

بخدا خیییلی همو دوست داریم دیوانه وار

ولی نمیدونم چرا بعضی وقتام اینجوری میشه دیگه😁

بخدا اصلا مساله مهمی نیس که خودتو ناراحت کنی

2714
پس نباید ناراضی باشی انتخاب خودت بوده.میدونم الان عصبانی هسی ولی توکه پول و مادیات واست مهم بوده نبا ...

اره واقعا مگه مردا بلدن اخه مثلا برن سفارش پلاک بدن😕

اسی مطمئن باش زن داداشت از ماه ها قبل یادش داده😂

اون موقع بچه بودم بی عقل بودم نفهم بودم بیشعور بودم 

عذر بدتر از گناه.اخه چرا تو سن پایین ازدواج کردی؟

باور کن باورکن مامان بابای من ی بارم جشن نگرفتن.ی دفه ام قهر بودن رفته بودیم خونه بابابزرگم😑😐

جشن و اینکه به یاد هم باشین واقعا قشنگه اما زندگی توام قشنگیایی داره.

اسی واقعا مردا تو این فازا نیستن هیییییچکدومشون

اوناییم که انجام میدن هممممه یا یه برنامه ای تو ذهنشون دارن و با نقشه کار میکنن😂 یا اینکه زنشون ازشون خواسته

بعضیام هستن به خاطر کمبود توجه هایی که قبلا تو زندگی داشتن قدر داشته هاشونو میدونن و واسش تلاش میکنن که البته این مردام کم هستن اما عقده دارن از کودکی و مشکلات روحی دارن

ببخشید رک گفتم

نظر من اینه😶

2706