2726
عنوان

تیرگی بدن

256 بازدید | 20 پست

شمام زیربغل و زانو یا آرنجتون تیرگی داره چجوری از بین میره اعتماد به نفسم اومده پایین اون لباسی که میخوام نمیتونم بپوشم توعروسیا میشه راهنماییم کنید؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زیربغلم سفیده ولی انقد آرنجمو گذاشتم زمین تیره شده

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ابلیمو و زردچوبه قاطی کن بزن زیر بغلت 

ماست هم خوبه 

جوش شیرین هم شنیدم موثره باراب قاطی کنی

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

با ژیلت شیو نکن

من پودر نوبر میزارم نصف تیرگیم رفته

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

زیر بغل ن ولی ارنج و غوزک پام! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
با ژیلت شیو نکن من پودر نوبر میزارم نصف تیرگیم رفته

پودر موبر؟! من حس نمیکنم ک تیرگی رو برده برا من ایتجوری نیس

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

من کرم پودر بدن گرفتم واسه مهمونیا

تو حالت عادی هم با خودم راحتم بدنمو‌دوس دارم

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم
پودر موبر؟! من حس نمیکنم ک تیرگی رو برده برا من ایتجوری نیس

اره

مال من ک برده 

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
چی هس

یه کرمه من دوستام استفاده کردن برای ناحیه بیکینی و ارنج و زیر بغل ج داده خودمم میخوام بخرم حالا اگه خریدم واس خودمم ج داد میام میگم گرونم نیس ۷۰ تومنه حجمشم اوکیه ولی بعدش باید مراقبت بشه که باز سیاه نشه 

2706