2733
2734
عنوان

کسی اینطوری بوده که باردار باشه

92 بازدید | 10 پست

سلام من ۱۲ ساعت بعد از رابطه دوتا قرص ۷۵/.خوردم ۸ ساعت بعد و ۳۰ ساعت بعد رابطه بدون قرص داشتم.صبحش کمر درد شدید و دل درد داشتم که کم کم خوب شد از اون موقع تا حالا بیشتر اوقات زیر دلم درد میگیره بعضی موقع ها حس میکنم پریود میشم از بس درد داره کمرم گاهی اوقات درد میگیره سمت چپ شکمم دو سه روز اول تیر میکشید نوک سینه هام درد میکنه اشتهام زیاد شده دوقدم راه میرم پاهام از درد داره میترکه اینم بگم اون روز که رابطه داشتم قرص اورژانسی خوردم دقیقا روز تخمک گذاری بود ماه پیش دهم پری شدم ولی چون ۲۸روزست باید هفتم بشم 

امکانش هست باردار باشم؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

اگه دوسداری نباشی پ چرا جلوشو باز گذاشتید🙊🙊

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
اگه دوسداری نباشی پ چرا جلوشو باز گذاشتید🙊🙊

آخه بچه نمی خوام من تازه عروسی کردم ولی شوهرم میگفت حتما بچه منم چون قرص خوردم خیالم راحت بود که نمیشم ولی حالا علایم گرفتم ترسیدم نمی دونم امکانش هست یا نه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای منو شما با همیم..منم28 روزه..7تم باید بشم...جلوگیری نکردم اصلا...الانم کمردرد و دل درد دارم و ترشح قهوهای...بیبی منفی شد ...یعنی پری میشم....کی مامان بشم😭

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
2731
وای منو شما با همیم..منم28 روزه..7تم باید بشم...جلوگیری نکردم اصلا...الانم کمردرد و دل درد دارم و تر ...

کسی اینطوری بوده مامان شده باشه؟

کسی اینطوری بوده مامان شده باشه؟

من ترشحاتم زیاد شده ولی سفیده واسه شما شاید لانه گزینی باشه چند وقته ازدواج کردی

من ترشحاتم زیاد شده ولی سفیده واسه شما شاید لانه گزینی باشه چند وقته ازدواج کردی

دوسال  دوماه  4 روز ولی چند ماهه جلوگیری ول کردیم....😢😢

وای منو شما با همیم..منم28 روزه..7تم باید بشم...جلوگیری نکردم اصلا...الانم کمردرد و دل درد دارم و تر ...

خب زوده فکر کنم برای بی بی چک

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
2738
دوسال  دوماه  4 روز ولی چند ماهه جلوگیری ول کردیم....😢😢

عزیزم نگران نباش شاید چند ماهی طول بکشه ولی ان شاالله خدا زود زود یه نینی سالم بهت بده

اره ولی صبر ندارم😢😊

منم صبر نداشتم می خواستم برم بتا شوهرم نذاشت با اینکه بچه نمی خوام ولی بازم انگار دلم می خواد یه حس عجیبیه آخه یه هفتست عروسی کردم