2726
عنوان

دکتره گفت سقط نکردی 😅

| مشاهده متن کامل بحث + 2574 بازدید | 63 پست
خانم میری کربلاسلام منابه امام حسی وحضرت ابوالفضل برسون بگوهمونکه دوسال پیش نامه براتون دادوبچه میخا ...

چشم عزیزم حتما به یادتون هستم انشاءالله حتما بچه تون براتون بمونه به امید خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اطلاعاتی راجب داروهات ندارم اما پس فردا میخوام برم کربلا حتما برات دعا میکنم این ماه دامنت سبز بشه ا ...

عزیزم میشه لطفا لطفا لطفا برای من و خواهرمم دعا کنی؟

خواهش میکنم اسمم رو یادت بمونه 😔

2728
چشم عزیزم صفحه رو ذخیره میکنم که فراموش نکنم

میشه اسممون رو توی حرم امام حسین بگی 😢

اگه یادت موند مریم و رضا 

خیلی التماس دعا دارم 

بگو مادرت فاطمه زهرا س بهم معجزه ش رو نشون داد 

من انقدر گناهکارم از دستشدادم بچه رو 

یه بار دیگه برا خاطر مهدی عج برا خاطر علی اصغرش برا خاطر رقیه س 

یه نظر به من کنه ...

یه بار دیگه فقط بهم بچه بده 😭

خیلی دعات میکنم ممنونم عزیزم 🌷

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
انشاءالله عزیزم هرچی صلاح همون میشه از پیامت اسکرین گرفتم فردموش نکنم😚

فداتشم عزیزدلی🌷😍

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
عزیزم دگزا داروی ضدالتهاب و الرژی انشالا این ماه حتما دامنت سبز شه عزیزم

ممنونم فداتشم 🌷😍

الان خوردم ساعت ده شب 

به امید خدام 😊

خدانکنه خیلی عزیزی دوست عزیز

خجالتم نده ...😅😍😙

بری بسلامتی 

اگه عکس گرفتی از حرم 

بین الحرمین ...منم صدا کن ببینم 😢

چشم عزیزم واسه همه نی نی سایتی ها که منتظر بچن حتما دعا میکنم

واسه منم دعا کن لطفا

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 

عزيزم اول اينكه توكل كن به خدا و از خدا بخواه بهت بده 

دوم پيازدرماني رو انجام بده رو خيليا جواب داده انشالله واسه شما هم جواب بده 

تو نت سرچ كن هست 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2706