2733
2734
عنوان

اینکه میگن مامانا...

62 بازدید | 3 پست

میگن مامانا مهربونن چرا مامان من هیچوقت بمن محبت نکرد؟  نمیگم دوسم نداشت ولی هیچوقت محبتشو بهم نشون نداد 

همیشع باهام سرد بود همیشه منو رقیب میدونست بخدا خیلی سختمه دارم اینارو میگم تورو خدا سرزنشم نکنین بگین اشتباه میکنین و فلان نمیگم دوسم نداشن مثلا وقتی رفتم دانشگاه کلی گریه کرد و فلان...ولی هیچوقت بهم محبت نکرد و نشون نداد من بچه بزرگه بودم و یه داداش کوچیکتر که سالها بعدش یه خواهر گیرم اومد...

همیشه دوس داشتم موهامو شونه بزنه ببافه ولی هیچوقت اینکارو نکرد کتکم میزد سر شیطنتای بچگانه..من بچه ی زرنگی بودم ولی کم کم تبدیل شدم به یه ادم گوشه گیر و ساکت..پدرم همیشه دو از ما بود بخاطر کارش ..مامانم هیچ بلد نبود چطور با بچه رفتار کنه منو دشمن خودش میدونست و خیلی چیزا دیگه که نگم بهتره

چقدر ناراحت شدم برات     مامان منم حس رقابت داره باهام    بعضی وقتا حس میکنم جاریشم😑

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
چقدر ناراحت شدم برات     مامان منم حس رقابت داره باهام    بعضی وقتا حس میکنم جار ...

من‌مامانم خیلی اخلاقش خاصه خیلی...

تمام دوران بچگی من با حسرت و عذاب و ترس از اینکه کتکم بزنه گذشت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من‌مامانم خیلی اخلاقش خاصه خیلی... تمام دوران بچگی من با حسرت و عذاب و ترس از اینکه کتکم بزنه گذشت

😔

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2728