2410
2553

دستشون درد نكنه

مباركه❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

چه باشعورن....من ازهیچکدوم شانس نیاوردم...داداشم تبریکم نگفت😖

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من زنداداش ندارم ولی از روی تجربه ی شانس میگم.  اگه زنداداش من بود کیک برام نمیخرید! بیبی چک م ...

عزیزم من یه زن داداشم .خواهرشوهرم توحاملگی یه سراغ ازمن نگرفت ولی من باشوهرم بهش سرزدم کلی ام میوه براش بردم خودش خجالت کشیدولی من جلوشوهرم سربلند بودم

هیچی  
2456
خوشا به حالت کاش برادر منم بلد بود برادرانه خرجم کنه  حیف

دایی داره میشه از ذوق ذوق مرگ داشت میشد.اولین بارش بود

خدایاااااااا.خودت حواست به نی نی تو راهیم باشه.🙏
2714
دایی داره میشه از ذوق ذوق مرگ داشت میشد.اولین بارش بود

ما هم دو تا بچه ایم

خبر بارداری من و وقتی که شنید گفت صد حیف که هیچی عمو شدن نمیشه و نمی دونست چه قدر دلم گرفت از همین یک جمله

قدرشو خیلی بدون

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
اخی عزیزم.ناراحت نباش

بالاخره توقع داشتم...هم داداشم هم مادربزرگم یه تبریک نگفتن😖

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
ما هم دو تا بچه ایم خبر بارداری من و وقتی که شنید گفت صد حیف که هیچی عمو شدن نمیشه و نمی دونست چه ق ...

الهی عزیزم.توام برام دعاکن نی نی م طوریش نشه بیماری صرع دارم اخه

خدایاااااااا.خودت حواست به نی نی تو راهیم باشه.🙏
2706