1345
1341

الهی😍😍😍  دستشون دردنکنه 

تبریک مامانی😍😙

برامنم دعا میکنی تواقدامم زود بارداربسم بچم سالم خوشگل بمونه برام سقط نشه💚

بزززززززودی حامله میشم، ومامان شقایق بچم میشم☺ایندفعه ام سقط نمیشه😊 ی دعا میکنید برام خالهای نی نیم😍💚💋

به به چقدر عالی دستشون درد نکنه 😚مامان شدنت مبارک عزیزم😍😍😍😍😍😍

🔥عشقــت دنیامــه💍💜 همـه جـا بامه💋💚 مهربونـــم... 💖هستم تا تهــــش با تـــــــــو 👫بزا دستاتــــو 👐❤روی شــونم 👈😻💪بـــارون بزنــه نـــم نـم🌧☔🌧منـوتـو کــم کــــم... بشیم دیوونـــه😍🍁عشقــم بـــــــ تـو بـی انــدازس🌷 یـــه شــروع تــازس☘️🍀💐 با تو چـــــ خوبـــــــه🙈💛😍تـو بمـــون واسـم🌷😍 روی تـو حساســم💖 دسـت مـن نیـسـت کــ بــتو پـرت حواسـم🌜🌝تـو یه دنیـایـی💃😍🌹 با اون چشمای رویایــی👀😄 دل دریایـی تو رو اینجوری میشناســــــم💞🌻 

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

قدر زن داداشت رو بدون چون اگر زن نخواد مرد ازین کارا نمیکنه. 

دیروزم خواهرام با داداشم وزن داداشم وخواهرزاده هام یه کیک بزرگ اوردن تولدم سورپرایزم کردن.زن داداشمم یه لباس خیلی خوشگل برام کادو گرفته بود😍😍

هیچی  
1350

چه باشعورن....من ازهیچکدوم شانس نیاوردم...داداشم تبریکم نگفت😖

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊
من زنداداش ندارم ولی از روی تجربه ی شانس میگم.  اگه زنداداش من بود کیک برام نمیخرید! بیبی چک م ...

عزیزم من یه زن داداشم .خواهرشوهرم توحاملگی یه سراغ ازمن نگرفت ولی من باشوهرم بهش سرزدم کلی ام میوه براش بردم خودش خجالت کشیدولی من جلوشوهرم سربلند بودم

هیچی  
1226
خوشا به حالت کاش برادر منم بلد بود برادرانه خرجم کنه  حیف

دایی داره میشه از ذوق ذوق مرگ داشت میشد.اولین بارش بود

خدایاااااااا.خودت حواست به نی نی تو راهیم باشه.🙏
دایی داره میشه از ذوق ذوق مرگ داشت میشد.اولین بارش بود

ما هم دو تا بچه ایم

خبر بارداری من و وقتی که شنید گفت صد حیف که هیچی عمو شدن نمیشه و نمی دونست چه قدر دلم گرفت از همین یک جمله

قدرشو خیلی بدون

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
1364