2410
2553
عنوان

ازمایش بتا بیاید تورو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 41 پست
بتا کم نشونه پسره یا دختر؟؟

به من میگفتن جنین پسر چون ضعیف تره کم تر از دختر میره بالا.... اما نی نی من دختره و کم میرفت بالا

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا چرت میگن!  من 4 هفته و 5 روز بودم آزمایش دوم دادم بعد 6 روز تأخیر پریود 365 بود

وقتی ازمایشمو دیدم فکر کردم کمه .الان مطبم میخام به دکتر نشون بدم بنظرت یه سونو هم بدم یا فعلا زوده؟؟

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
ازروبتاجنسیتومیگن بعضی دکترا دخترخاله من 600بود دکترگفته بود60درصد پسره وشد

دختر خالت چن روز بعد تاخیر ۶۰۰ بود این مهمه؟؟

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
2720
2714
وقتی ازمایشمو دیدم فکر کردم کمه .الان مطبم میخام به دکتر نشون بدم بنظرت یه سونو هم بدم یا فعلا زوده؟ ...

نه خیلی زوده! 

من به حساب پریود 6 هفته و 3 روز بودم دکتر فرستاد، اونم چون لکه بینی داشتم گفت خارج رحمی نباشه! 

سونو 5 هفته و 5 روز نشون داد،. از روی شکم که یه ساک خالی فقط!  دیگه زدم زیر گریه همونجا چون چند ماه قبلش بارداری پوچ داشتم... 

دکتره گفت برو مثانه تو خالی کن واژینال هم ببینم، گفت نگران نباش کیسه زرده داره پوچ که نیست اما احتمال زیاد قلبش تشکیل میشه ده روز تا دو هفته دیگه بیا 

که من هول بودم ده روز بعدش رفتم صدا قلبشو شنیدم 😍

از تاریخ پریود 8 هفته بودم، سونو 7 هفته و 3 روز 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706