2726
عنوان

باردارم شکمم ضربه دیده

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 41 پست
اگه خونریزی نداری هیچ مشکلی نیست.من هفته های آخر بدجور خوردم زمین سونوگرافی رفتم گفت هیچی نیست.

واقعا؟ازدیشب که ازمراسم اومدم فقط گریه میکنم

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداازشون نگذره ازدستشون آسی شدم فقط قدم رورفتم .گف برو دکترت بنویسه سونوبیادکترم اینجانیس .رفتم یه ج ...

بدون اینکه دکتر بنویسه هم میتونی سونوگرافی بدی فقط آزاد حساب میشه.یا اینکه برو یه دکتر دیگه برات بنویسه یا یه دکتری برو که خودش سونو بکنه 

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2728
بدون اینکه دکتر بنویسه هم میتونی سونوگرافی بدی فقط آزاد حساب میشه.یا اینکه برو یه دکتر دیگه برات بنو ...

ازادهم هزینش بالاس.موندم چیکارکنم .

خداازشون نگذره ازدستشون آسی شدم فقط قدم رورفتم .گف برو دکترت بنویسه سونوبیادکترم اینجانیس .رفتم یه ج ...

خب خودت بهش میگفتی یه سونو بنویسه برات

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
واقعا؟ازدیشب که ازمراسم اومدم فقط گریه میکنم

دکتر گفت اگه خونریزی باشه خطرناکه. بعدم الان کوچیکه ‌من تو هفته های آخر بود ینی گفتم دستی پایی  گردنی یه چیش شده با این که دکتر گفت هیچی نیست. خدا رو شکر بچم سالم بدنیا اومد.

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
خب خودت بهش میگفتی یه سونو بنویسه برات

گفتم گف خونریزی نداری و تازه 9هفتته چیزیت نیس برو وخندید یعنی ب تمام معنا نمیدونم چرا دکتر نامی بهش میگن😭.خیلی تعریفشو کرده بودن ازصبح موندم خانوم بیادمعاینم کنه .

گفتم گف خونریزی نداری و تازه 9هفتته چیزیت نیس برو وخندید یعنی ب تمام معنا نمیدونم چرا دکتر نامی بهش ...

خب پس بهش اعتماد کن

عزیزم خدایی نکرده چیزی بشه به خونریزی میفتی 

نینی حالش خوبه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706