2703
2553
عنوان

باردارم شکمم ضربه دیده

271 بازدید | 41 پست

باضرب روشکم افتادم توتالار 9هفتمه دردناف ولگن دارم رفتم دکتر بدون سونوگرافی مسخرم کرد وگف چیزی نمیشه اماناف وشکمم دردمیکنه

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
آخی استراحت کن انشالله بهتر میشی ولی سونو حتما برو 

گفتم دکترگف هفته 9ته.بمون هفته 12 یدفه کامل برو .امادردناف وزیرشکم ولگن دارم خداروشکرخونریزی ندارم اماخطرناکه؟

اگه خونریزی نداری نگران نباش انشاالله چیزی نیست عزیزم.ولی برای اینکه خیالت راحت بشه خودت برو یه مرکز سونوگرافی یه سونوگرافی بشی.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
گفتم دکترگف هفته 9ته.بمون هفته 12 یدفه کامل برو .امادردناف وزیرشکم ولگن دارم خداروشکرخونریزی ندارم ا ...

اگه خونریزی نداری خطرناک نیست

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2714
الهی ، چی شد که افتادی؟ پاشنه بلند داشتی ؟ نگران نباش خونریزی که نداری ؟ 

اره پاشنه بلندپوشیده بودم نمیدونم چیشد پام رف افتادم 😭.نه خونریزی ندارم

اگه خونریزی نداری هیچ مشکلی نیست.من هفته های آخر بدجور خوردم زمین سونوگرافی رفتم گفت هیچی نیست.

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
اگه خونریزی نداری نگران نباش انشاالله چیزی نیست عزیزم.ولی برای اینکه خیالت راحت بشه خودت برو یه مرکز ...

خداازشون نگذره ازدستشون آسی شدم فقط قدم رورفتم .گف برو دکترت بنویسه سونوبیادکترم اینجانیس .رفتم یه جادیگه گف چیزی نیس وخندید 😭

خوب یه سونو برو نگو خوردم زمین بگو میخوام صدای قلبشو بشنوم حتما برو این استرس واسه نی نی خوب نیس

😭😭😭الان اومدم دیگه فشارمم افتاده انرژی ندارم راه برم ازصبح اواره دکترام

بچه هنوز کوچیکه ، اگر بزرگ‌تر بود خطرناک بود، تا فردا استراحت کن دردت خوب نشد اونوقت برو دکتر که البته خونریزی نکنی همه چیز مرتبه 

خدا حفظ کند تو را که هدیه ی خدایی 🍀
2706