2410
2553
عنوان

کسی هست حس ششم قوی باشه??

91 بازدید | 19 پست

??

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خدایا

ببینید دوستان

کسی کع چشم سومش یا همون چشم اجناش فعال باشه

به هیــــــــچ عنوان جار نمیزنه یعنی نباید بزنه خصوصا تو یه سایت عمومی مثل اینجا

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
خدایا ببینید دوستان کسی کع چشم سومش یا همون چشم اجناش فعال باشه به هیــــــــچ عنوان جار نمیزنه ی ...

حس ششم چه ربطی داره😐

منم حس ششم قدی دارم ولی باید طرف و ببینم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2714
حس ششم چه ربطی داره😐 منم حس ششم قدی دارم ولی باید طرف و ببینم

حس چشمم که اینا میگن همون چشم اجناس چشم بصیرت (کسی که میتونه پیشگویی کنه ییعنی چیزی که نی نی سایتیا میخوان )منم از اول لحاظ گفتم 

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
 حس چشمم که اینا میگن همون چشم اجناس چشم بصیرت (کسی که میتونه پیشگویی کنه ییعنی چیزی که نی نی س ...

مامان بزرگم داره

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
این چیه تازگیا مد شده تو سایت انقدر ساده نباشید 

منم گفتم مده انجام بدم😂😂😂

واقعا چه عالی کاری کرده که چشم سومش فعال شده یا خدادادی بوده؟

از وقتی مریض شد با بعضیا خوب شد با بعضیا بد .بعد دگتر گفته بود بعد سکته چشم سومش فعال شده واقعنم راست میگه .وقتی به یکی بد ببینه اون ادم واقعا خوب نیس

واقعا چه عالی کاری کرده که چشم سومش فعال شده یا خدادادی بوده؟

میشه برام از قانون جذب بگی

2706