2410
2713

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اگه فنی حرفه ای بری هم طراحیه هم خیاطی ولی اگه کاردانش بری بیشتر خیاطیه وطراحی نداری 

فنی حرفه ای خیییلی بهتره 

ولی رشته خیلی پرخرج وپرکاریه تودانشگاه که هم خرجت خیلی زیاد میشه هم کارت کلی دوخت های سنتی تعمیر وتنظیم چرخ های خیاطی ترمه دوزی ربان دوزی اگه بخوام بگم خیلی هست 

🧚‍♀️

دبیرستان اگه فنی حرفه ای بری زیاد کارنداری ولی خرجش بازم زیاده درکنارش باید درسم بخونی تو دانشگاه که اینقدر کار ودرس میریزه روسرت خسته میشی من با اینکه ادم فرزی هستم بازم کم میاوردم حتی تو عید هم باید پروژه انجام میدادم 

🧚‍♀️

بنظرم که درسشو نخون با اینکه همه چی یاد میگیری ولی روانی میشی برو اموزشگاه خیاطی یاد بگیر بهتر میتونی مزون بزنی من و دوستام خوندیم ازاخرم روانی شدیم هیچیم نشدیم😂😂😂دوستم نیومد دانشگاه رفت اموزشگاه الان خیاطیش عالیه کلی درامد داره

🧚‍♀️
2714
بنظرم که درسشو نخون با اینکه همه چی یاد میری ولی روانی میشی برو اموزشگاه خیاطی یاد بگیر بهتر میتونی ...

من نه خیاطی هیجی بلد نیستم

میخوام تازه برم یاد بگیرم

من به هر چی بخوام میرسم💚
من نه خیاطی هیجی بلد نیستم میخوام تازه برم یاد بگیرم

خب اموزشگاه ازاول همه چیو بهت یاد میده 

دیگه ازمن گفتن بود فقط باید پول خرج کنی منکه ترم سه دانشگاه ول کردم بااینکه طراحیم عالی بود دوستام تا تهش خوندن ازاخرم هیچ پخی نشدن😂😂😂

🧚‍♀️
خب اموزشگاه ازاول همه چیو بهت یاد میده  دیگه ازمن گفتن بود فقط باید پول خرج کنی منکه ترم سه دا ...

نمیدونم برم وسط راه خسته میشم یا نه

واسه راه انداختن کار و مزون خیلی هزینه میخواد؟

من به هر چی بخوام میرسم💚
نمیدونم برم وسط راه خسته میشم یا نه واسه راه انداختن کار و مزون خیلی هزینه میخواد؟

نه بابا من دوستم تو خونه براخودش مزون زده کلیم مشتری داره فقط پول اموزشگاه داد 

حالا ما تو دانشگاه ماهی هشتصد پول شهریه میدادیم تازه دولتیم بود درماه کلی پول خرید لوازم طراحی و اینجور چیزا میکردیم 

🧚‍♀️