2726

پسرم 2سالو8ماهشه ولی هنوز کامل حرف نمیزنه نامفهومم صحبت میکنه اسمشو جدیدا یاد گرفته حالا میخوره زمین از اسمش استفاده میکنه میگه سامیار افتادهر موقع بیافته میگه اسمه خودم شبیهه اسمشه نمیدونم حالا با اسمه خودش قاطی میکنه یا هنوز درک از اسم نداره میگم اسمم چیه میگه مامان سامیار خیلی نگرانم بچه های شما هم اینطور بودن ؟من نمیگه هنوز 

بر محمدو آله محمد صلوات

اوووو عزیزم نگرانی نداره کم کم یادمیگیره واسش توضیح بده که تو میشی مامان سامیار خودش میشه سامیار الکی حساس نشو 

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر منم عادی عادیه

من دو سه نفر را تو فامیل سراغ دارم که بچه هاشون تو 4 سالگی تازه زبون باز کردند اصلا نگران نباش

اگر میخوای زود زبان باز کنه براش کتاب قصه خیلی زیاد بخون

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2728

سلام بله بچه ها تا مدتی اینجوری هستن از لحاظ صحبت کردن . میتونید با تمرین کردن درستش کنه مثلا وسایلشو بهش نشون بدید بگید این مال کیه ؟ وقتی گفت مال سامیار شما با مهربونی بگید مال من . بعد ازش بخواید بگه مال من . یا مثلا وسایل خودتون رو هم بذارید هی شما بگید مال من بعد وسایل اون سامیار بگه مال من . توی ‌بقیه موقعیت ها هم از اسمش استفاده کرد شما همون جمله رو با من بگید و اگر موقعیت مثبتیه ازش بخواید تکرار کنه . با تمرین درستش کنید 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚